CARRELLO ULTRA wózek głęboko spacerowy 2w1 | Morning Blue
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
CARRELLO ULTRA wózek głęboko spacerowy 2w1
Super-kompaktowy wózek głęboko spacerowy 2w1, popularnej marki Carrello. Idealne rozwiązanie kiedy potrzebujemy funkcjonalnego wózka, który zajmie minimalną ilość miejsca w bagażniku lub mieszkaniu. Łatwy w składaniu, przenoszeniu oraz niezwykle intuicyjny. Poznaj Carrello Ultra, niewielki wózek o wielkich możliwościach.

Carrello Ultra wyposażono w bezobsługowe, żelowe kółka o średnicy 24 cm z tyłu oraz 18,5 cm z przodu. Amortyzacja obejmuje wszystkie cztery koła.

Gondola wózka jest obszerna, a jej szerokość wynosi 32 cm. Wyposażono ją w odpinaną, elegancko pikowaną osłonę na nóżki z wiatrołapem oraz wizjerem. W budce znajduje się rozkładany daszek oraz schowany pod zamkiem błyskawicznym panel przedłużający. Na froncie gondoli umieszczono spore, panoramiczne okienko wentylacyjne. Gondola posiada możliwość składania na płasko.

Przedłużana budka, odpowiedni system wentylacji oraz akcesoria tj. moskitiera, czy folia przeciwdeszczowa pozwolą nam spacerować niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Siedzisko spacerowe, może być montowane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Niezależnie od kierunku wpięcia, stelaż złoży się razem z siedziskiem. Plecki spacerówki są wydłużane i można dostosować ich długość do aktualnego wzrostu dziecka. Oparcie możemy ustawić w kilku pozycjach, od w pełni siedzącej, po zupełnie na płasko. W oparciu umieszczono system otworów gwarantujących lepszy przepływ powietrza i ograniczających pocenie się dziecka. Budkę spacerówki również można przedłużyć, aby osłonić dziecko przed mocniejszym wiatrem lub słońcem. Materiały budki wyposażono w filtr UPF 50+.

Aby złożyć wózek Carrello Ultra wystarczy nam wyłącznie jedna ręka. Wygodny, intuicyjny uchwyt ukryty pod siedziskiem pozwala nam szybko skompresować wózek do bardzo niewielkich rozmiarów. Carrello Ultra to idealne rozwiązanie dla niewielkich samochodów o ograniczonej przestrzeni bagażowej.
W komplecie z wózkiem dostaniemy ładny plecak, który możemy zawiesić na ramie wózka. Zmieści on wszystkie niezbędne akcesoria przydatne podczas spacerów. Do dyspozycji rodzica jest również kosz zakupowy o udźwigu do 3 kg.
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | 32 x 76 x 18 cm |
| Waga spacerówki | 3,6 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 9,4 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 30 x 50 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 30 x 20 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Waga stelaża | 5,8 kg |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | Tył: 24 cm / Przód: 18,5 cm |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Panoramiczna wentylacja w gondoli | tak |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |
| Składanie jedną ręką | tak |