Foteliki Avova / Foteliki samochodowe

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Bezpieczne foteliki dla dzieci

Czym powinny charakteryzować się bezpieczne foteliki dla dzieci? Muszą być nie tylko odpowiednio dobrane do grupy oraz przedziału wiekowego dziecka, ale też odznaczać się najwyższymi notami z testów zderzeniowych. Przy ich wyborze warto zwrócić także zwrócić uwagę na certyfikaty. O wszystkich tych kwestiach piszemy bardziej szczegółowo w kolejnych akapitach.

Foteliki montowane tyłem, czy przodem? Które wybrać?

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór fotelików samochodowych dla dzieci montowanych tyłem do kierunku jazdy (RWF), oraz przodem (FWF). Na uwagę zasługują również foteliki obracane, a więc takie które pozwalają na oba sposoby montażu. Jak wyraźnie pokazują testy, foteliki RWF zapewniają 5 krotnie bardziej bezpieczną jazdę, niż jakiekolwiek inne. O dobieraniu fotelika przeczytacie więcej w naszym artykule Jaki fotelik dla dziecka?.

Testy oraz certyfikaty

Nasze foteliki mogą pochwalić się najwyższymi ocenami z testów zderzeniowych. Mowa tutaj przede wszystkim o tych najpopularniejszych i najbardziej uznanych, jak ADAC, TEST PLUS, TNO, czy PIMOT. Nie bez znaczenia pozostają także certyfikaty. Innymi słowy, sadzając dziecko w fotelik z naszego sklepu możecie mieć pewność ich pełnego profesjonalizmu

Marki docenione przez rodziców

Przy wyborze fotelika samochodowego zwróćmy uwagę również na jego markę. W Centrum Fotelików znajdziecie produkty sprawdzonych, popularnych firm, jak chociażby Cybex, Britax Recaro, czy Maxi Cosi, oraz innych znakomitych marek. W ciągu długich lat swojej działalności ich fotele doceniło wielu rodziców. Trudno wyobrazić sobie lepszą rekomendację.
SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików i Wózków KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon-pt: 09:00 - 20:00
sob: 10:00 - 18:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 17:00
tel.: 32 307 66 55
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Rejtana 51A
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 16:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium