Promocja Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas na czacie, prześlemy Ci KOD RABATOWY!

Wózki Venicci

Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Promocja

Wózek dziecięcy – nowy czy używany? 

Wybór wózka dziecięcego to bardzo ważna decyzja w życiu każdego rodzica. Dobry i odpowiednio dobrany wózek dziecięcy to ułatwienie codziennego życia z maluchem lub bliźniakami. Komfort i bezpieczeństwo dziecka, oraz wygodę dla opiekunów. Dlatego warto dobrze zastanowić się przed dokonaniem zakupów. Zadaniem wózka dziecięcego jest wspomaganie opieki nad dzieckiem i przeprowadzenie go przez kilka pierwszych lat życia. Od okresu niemowlęctwa do ok. 5 roku życia dziecko niemalże każdego dnia będzie korzystać z wózka. W początkowym okresie z gondoli, a następnie ze spacerówki. Biorąc to pod uwagę, nie warto kupować wózka używanego i oszczędzać na tym zakupie. Chodzi przecież o codzienną opiekę nad dzieckiem, która musi być bezpieczna.

Jak wybrać odpowiedni wózek dla dziecka?

Wózek powinien być dopasowany do wieku dziecka i stylu życia opiekunów. Pierwszym zakupem zwykle jest wózek z głęboką gondolą, w której maluch świeżo po przyjściu na świat może bezpiecznie odpoczywać. Spacerówki to wózki dla starszych dzieci, w których dzieci podróżują w pozycji siedzącej lub siedząco-leżącej i mają dobry widok na otaczający je świat. Oferujemy także wózki łączące oba rozwiązania, czyli wózki 2w1 oraz zestawy 3w1. W zależności od tego kiedy maluch przychodzi na świat, warto rozeznać możliwość dokupienia do wózka akcesoriów zimowych lub letnich. Istotna może być także możliwość rozbudowy wózka jeśli planujemy kolejne dziecko. Przewożenie młodszego i starszego dziecka jednym wózkiem stanie się możliwe dzięki wózkom z możliwością rozbudowy. 

Rodzaje wózków dziecięcych – 2w1, 3w1 i lekkie spacerówki

Zakup wózka 2w1 lub zestawu 3w1 to rozwiązanie bardzo korzystne. Dokonujemy jednego zakupu i nie musimy zmieniać ramy wózka, gdy dziecko podrośnie i będzie potrzebowało spacerówki. Wystarczy wymienić gondolę na siedzisko spacerowe i wózek zyskuje nowe oblicze. Dzięki temu można przewozić dzieci w różnym wieku tym samym wózkiem, jedynie po wymianie siedziska. Oznacza to oczywiście oszczędność miejsca na przechowywanie jednego wózka zamiast dwóch i czasu na wybór spacerówki po okresie niemowlęctwa. W ogólnym rozrachunku zakup wózka 2w1 lub zestawu 3w1 z fotelikiem i nosidełkiem bardzo się opłaca. Aktywni rodzice mogą czuć potrzebę dodatkowego zakupu lekkiej spacerówki.

 • Wózki głęboko-spacerowe 2w1 dają bardzo funkcjonalną możliwość zmiany gondoli na siedzisko spacerowe dla dziecka. Jeśli zależy nam na tym, by siedzisko spacerówki było montowane w obu kierunkach jazdy (przodem lub tyłem) to warto wybrać taki model. Wózek, który daje możliwość zamontowania spacerówki w obu kierunkach.
 • Zestawy 3w1 to atrakcyjne wizualnie zestawy oferujące praktycznie wózek 2w1 (możliwość wymiany gondoli na siedzisko spacerowe) oraz wygodne i bezpieczny fotelik z rączką służący także jako poręczne nosidełko.
 • Lekkie spacerówki i spacerówki małe po złożeniu to świetny wybór dla bardzo aktywnych rodziców, którzy często podróżują i potrzebują lekkiego i małego po złożeniu wózka.
 • Dla aktywnych rodziców lubiących spacery po nierównej nawierzchni spodobają się wózki biegowe z dużymi kołami i najlepszą amortyzacją.

Wózki dziecięce dla bliźniaków

Wózki bliźniacze umożliwiają przewożenie rodzeństwa. Dzięki możliwości 2w1, czyli wymiany gondoli na siedzisko spacerowe, wózki bliźniacze mogą być stosowane także w przypadku rodzeństwa urodzonego rok po roku lub później. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przewozić noworodka w gondoli, a obok dziecko w spacerówce. Możliwość dokupienia siedziska spacerowego i wymiany gondoli stwarza możliwość do przewożenia w przyszłości dwojga dzieci w siedziskach spacerowych obok siebie.

Wózki dziecięce wysokiej jakości

Wózek dziecięcy musi być bezpieczny, wygodny dla dziecka i opiekuna oraz oferować wiele dogodnych rozwiązań. Mamy tego świadomość dlatego oferujemy Państwu wózki dziecięce renomowanych producentów, z wieloma rozwiązaniami, które ułatwiają codzienne korzystanie z wózka. Szeroka gama akcesoriów do wózków ma za zadanie zwiększenie mobilności oraz stworzenie idealnych warunków dla dziecka i rodzica na każdy dzień wspólnego życia. Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy, czy dokupienia akcesoriów jest to możliwe. Wózki dziecięce z naszej oferty są wykonane z wysokiej jakości materiałów doskonale absorbujących wstrząsy, skrętnych, lekkich w miarę możliwości, które można świetnie dopasować do własnych preferencji i stylu życia.

Przydatne akcesoria do wózków

Liczne akcesoria do wózków, takie jak parasolki, adaptery do fotelików, czy uchwyty na kubek zwiększą komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów.

 • Parasolki Nie zaskoczy Cię lekki deszcz, a nawet ulewa. Parasolki przydają się bardzo w upalne i słoneczne dni. Małe dzieci i niemowlęta trzeba chronić przed nadmierną ekspozycją na Słońce.
 • Uchwyty na kubki, tacki, torby na zakupy – Tacki do zamocowania na pałąku to dogodny dodatek umożliwiający dziecku spożywanie lekkich posiłków na siedząco w spacerówce. Torby na zakupy odciążą nas od noszenia dodatkowego ciężaru. Wszystko to zwiększy bezpieczeństwo podczas przewożenia dziecka, ponieważ obie ręce dorosłego będą mogły znajdować się na uchwycie wózka.
 • Adaptery do wózków Dzięki adapterom można połączyć foteliki samochodowe z ramami wózka lub stworzyć wózek dla rodzeństwa, co umożliwi przewożenie dwojga dzieci tym samym wózkiem w oddzielnych siedziskach (np. gondola i spacerówka).
 • Przyczepki rowerowe Coraz popularniejsze przyczepki rowerowe umożliwiają rodzicom ruch i aktywność przy jednoczesnym przewożeniu dzieci. Dla pociech jest to dodatkowa forma atrakcji i okazja do przebywania na świeżym powietrzu.

Inne akcesoria – Pozostałe akcesoria, takie jak folie przeciwdeszczowe, śpiworki czy akcesoria zimowe pozwalają na sezonowe zabezpieczenie dziecka przed wiatrem i chłodem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium