facebook

Partnerzy

 

Szkoła jazdy Michała Kościuszko. Profesjonalne treningi na torze, doskonalenie nauki jazdy. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne vouchery z 10% zniżką na Szkolenie Techniki Jazdy I - stopnia. Na kursie nie tylko poprawicie swoje umiejętności jako kierowca, ale także zdobędziecie wyjątkową wiedzę, która może być niezastąpiona w kryzysowych sytuacjach. W trakcie szkolenia używacie swojego samochodu, więc działacie na sprzęcie, który znacie najlepiej. Całość trwa około 6 godzin, z czego ponad 80% to sama praktyka.

 
 

Autocentrum to największy niezależny portal motoryzacyjny w Polsce. Znajdziesz tu recenzje, testy nowych samochodów, opinie oraz dane techniczne aut. Użytkownicy, którzy współtworzą ten portal, dodają opinie o posiadanych samochodach dzięki czemu jesteś w stanie dowiedzieć się jakie są typowe usterki danego modelu, ile faktycznie spali paliwa oraz jakie są jego mocne strony. Eksperci Centrum Fotelików niejednokrotnie gościli u Zachara, a filmy z ich udziałem możesz zobaczyć na YouTube.

 
 
 
 

Sklep internetowy Fightershop.pl to miejsce gdzie znajdziesz niezbędny asortyment do trenowania wszelakich sztuk walki. Od rękawic, przez ochraniacze po stroje sportowe. Sami renomowani producenci m.in.: Top King, Twins, Fairtex, RDX, Benlee, Tapout, Shock Doctor.
Dla naszych klientów mamy rabat -5% z kodem "centrumfotelików" na dowolny zakup w fightershop.pl. Promocje nie łączą się.

 
 

CAR "Widzimisię" jest krakowskim ośrodkiem animacji sportowo – kulturalnej, miejscem współtworzącym z rodzicami opiekę i aktywnie wspierającym rozwój małego dziecka. Widzimisię to: klub malucha, sala zabaw, zajęcia sportowe: bungee fitness, trampoliny, zajęcia artystyczne: teatralne, architektoniczne, stałe grupy teatralne, półkolonie, wyjazdy letnie i zimowe, działania na rzecz aktywizacji i integracji społeczności lokalnej, aktywizacja osób zagrożonych wykluczeniem, i wiele, wiele innych. W codziennej pracy ważna jest dla nas wysoka jakość i atrakcyjność oferty. Nasze działania są otwarte i dostosowane do wszystkich bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, niepełnosprawność etc. Dla klientów Centrum Fotelików mamy -10% rabat.

 
 

Położna Środowiskowo-Rodzinna Lucyna Mirzyńska. Już od ponad 25 lat pomaga rodzicom w pierwszych krokach z niemowlakiem. Dzięki podpisanemu kontraktowi z NFZ, udzielane wsparcie jest bezpłatne. W ramach pomocy prowadzone są zajęcia ze Szkoły Rodzenia, a także Wizyty domowe czy wizyty w gabinecie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl