facebook

Partnerzy

 

Autocentrum to największy niezależny portal motoryzacyjny w Polsce. Znajdziesz tu recenzje, testy nowych samochodów, opinie oraz dane techniczne aut. Użytkownicy, którzy współtworzą ten portal, dodają opinie o posiadanych samochodach dzięki czemu jesteś w stanie dowiedzieć się jakie są typowe usterki danego modelu, ile faktycznie spali paliwa oraz jakie są jego mocne strony. Eksperci Centrum Fotelików niejednokrotnie gościli u Zachara, a filmy z ich udziałem możesz zobaczyć na YouTube.

 
 
 
 

Sklep internetowy Fightershop.pl to miejsce gdzie znajdziesz niezbędny asortyment do trenowania wszelakich sztuk walki. Od rękawic, przez ochraniacze po stroje sportowe. Sami renomowani producenci m.in.: Top King, Twins, Fairtex, RDX, Benlee, Tapout, Shock Doctor.
Dla naszych klientów mamy rabat -5% z kodem "centrumfotelików" na dowolny zakup w fightershop.pl. Promocje nie łączą się.

 
 

Położna Środowiskowo-Rodzinna Lucyna Mirzyńska. Już od ponad 25 lat pomaga rodzicom w pierwszych krokach z niemowlakiem. Dzięki podpisanemu kontraktowi z NFZ, udzielane wsparcie jest bezpłatne. W ramach pomocy prowadzone są zajęcia ze Szkoły Rodzenia, a także Wizyty domowe czy wizyty w gabinecie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl