Audi RS Q8 Autko na akumulator Czarny + Pilot + Wolny Start + EVA + LED + MP3 USB
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Audi RS Q8 |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V7Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 12 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 105 cm x 56 cm x 35 cm, |
| Waga Kartonu | 15,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka , | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pokrowiec, | |
| Pilot R/C, |