Ultralekkie wózki dziecięce

Spacerówka to niezbędny element wyposażenia w momencie, w którym dziecko opanuje sztukę samodzielnego siedzenia. Funkcjonalne, składane i kompaktowe modele tego typu towarzyszą maluchowi aż do momentu, w którym nauczy się samodzielnie chodzić. Wśród nich wyróżnić można lekkie wózki spacerowe, których niewielka waga pozwala na swobodne korzystanie bez względu na warunki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

BUGABOO BUTTERFLY lekki wózek spacerowy
Cena: 1 935,12 zł 2 199,00 zł
BUGABOO BUTTERFLY lekki wózek spacerowy
Producent: Bugaboo
  • promocja
JOOLZ AER+ wózek spacerowy
Cena: 1 849,00 zł 2 099,00 zł
JOOLZ AER+ wózek spacerowy
Producent: Joolz
  • promocja
EASYWALKER MILEY² lekki wózek spacerowy
Cena: 1 143,12 zł 1 299,00 zł
EASYWALKER MILEY² lekki wózek spacerowy
Producent: Easywalker
  • promocja
  • promocja
  • promocja
CYBEX COYA wózek spacerowy
Cena: 2 399,00 zł
CYBEX COYA wózek spacerowy
Producent: Cybex
EASYWALKER JACKEY wózek spacerowy
Cena: 1 363,12 zł 1 549,00 zł
EASYWALKER JACKEY wózek spacerowy
Producent: Easywalker
  • promocja
ESPIRO FUEL wózek spacerowy
Cena: 1 137,00 zł 1 199,00 zł
ESPIRO FUEL wózek spacerowy
Producent: Espiro
  • promocja

Wózki spacerowe o wyjątkowo małej wadze

Zakup wózka spacerowego to nie lada wyzwanie, szczególnie biorąc pod uwagę ogromny wybór w tej kategorii. Dobra spacerówka powinna być wygodna w użytkowaniu, komfortowa dla dziecka, a także dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji w zakresie posiadanych funkcji i właściwości. Wśród bogatego asortymentu dostępnego w ofercie naszego sklepu wyróżnić można lekkie wózki spacerowe, których waga całkowita z reguły nie przekracza kilku kilogramów. Produkty tego typu odznaczają się wyjątkowo praktyczną konstrukcją, dzięki której z łatwością można złożyć wózek do niewielkich i poręcznych rozmiarów. To doskonała propozycja dla tych, którzy mieszkają w kamienicach bez windy, ale także sprawdza się perfekcyjnie w codziennym miejskim użytkowaniu. Niezwykła wygoda w połączeniu z komfortem i bezpieczeństwem dziecka sprawia, że przypadną one do gustu nawet najbardziej wymagającym rodzicom.

Co wyróżnia lekkie wózki spacerowe?

Wózki spacerowe przeznaczone są głównie do korzystania w mieście, choć nie jest to regułą. Wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, umożliwiającą szybkie złożenie do niewielkich rozmiarów, co przekłada się na wyjątkową wygodę podczas codziennych aktywności wraz z maluchem. Specjalnym rodzajem spacerówek są lekkie wózki spacerowe, odznaczające się wyjątkowo małą wagą i niewielkimi gabarytami. Ze względu na te właściwości jest to idealny wybór w przypadku osób, które z różnych powodów często zmuszone są przenosić wózek w rękach. Dotyczy to głównie rodzin mieszkających na piętrze w domach bez windy, czy też nieposiadających samochodu. Lekka spacerówka pozwala swobodnie przemieszczać się w przestrzeni miejskiej, korzystać z komunikacji miejskiej, czy też bagażnika samochodu. Wózki te są poręczne, lekkie i wyjątkowo łatwe w transporcie.

Lekkie spacerówki – jak wybrać odpowiednią?

Waga stanowi jeden z podstawowych i najważniejszych kryteriów doboru wózka dziecięcego. To ona w ogromnej mierze decyduje o ogólnej poręczności i funkcjonalności danego modelu, co ma ogromne znaczenie w przypadku tak ważnego elementu wyposażenia każdego dziecka, jak wózek spacerowy. Szybkość i łatwość składania wózka 2w1 to najważniejsze elementy, które warto wziąć pod uwagę w trakcie wybierania idealnego pojazdu spacerowego dla swojego malucha. Wszystkie modele znajdujące się w asortymencie naszego sklepu to najwyższej jakości produkty od renomowanych producentów, które są gwarancją jakości, solidnego wykonania i bezpieczeństwa na długie lata. Lekkie wózki spacerowe charakteryzują się wagą nieprzekraczającą z reguły 10 kg, prostą do złożenia konstrukcją i niewielkimi wymiarami po złożeniu. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które z różnych powodów często znajdują się w podróży wraz ze swoim maluchem.

SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików | Centrum Wózków KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon-pt: 09:00 - 20:00
sob: 09:00 - 18:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 17:00
tel.: 32 307 66 55
kielce
Centrum Fotelików | Centrum Wózków KIELCE
ul. Podlasie 16C
pon-pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 15:00
tel.: 41 307 00 23
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Sikorskiego 1A
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 16:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium