Kupuj taniej z kodem: JESIEŃ
*nie dotyczy produktów przecenionych, promocje nie łączą się

Foteliki Avionaut / Foteliki samochodowe

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Foteliki Avionaut to zupełna rewolucja na rynku produktów dla dzieci. Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami branży lotniczej foteliki samochodowe marki Avionaut odznaczają się wyjątkową i niespotykaną wręcz lekkością. Ich rewolucyjna i dokładnie przemyślana konstrukcja pozwoliła na stworzenie produktu innego niż wszystkie. W ofercie naszego sklepu posiadamy pełny wybór modeli fotelików samochodowych marki Avionaut, które zapewnią małemu pasażerowi najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie zachowując niesamowitą lekkość ułatwiającą transport fotelika wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny.

Fotelik Avionaut tyłem do kierunku jazdy – czym jest fotelik RWF?

Aby najlepiej zrozumieć, dlaczego fotelik do jazdy tyłem zawsze będzie bezpieczniejszy dla małego dziecka warto po kolei przejść przez to, co dzieje z ciałem człowieka podczas zderzenia czołowego. Pierwszą i najbardziej niebezpieczną rzeczą jest odrzucenie głowy do przodu z bardzo znaczną siłą. W przypadku dorosłych jest to powód nadwyrężeń i kontuzji, które zwykle jesteśmy w stanie wyprowadzić przy użyciu kołnierza ortopedycznego. Kręgosłupy maluszków będące w etapie bardzo szybkiego wzrostu nie są odporne na przeciążenia, szybki i zupełnie niekontrolowany ruch głowy maksymalnie do przodu i do tyłu może skutkować najgorszym. Statystyki wypadków samochodowych wskazują korelacją między zastosowaniem fotelików do jazdy tyłem a mniejszą ilością wypadków śmiertelnych wśród dzieci. Fotelik RWF zmniejsza ryzyko aż pięciokrotnie! Firma Avionaut wie o tym doskonale, dlatego stworzyła wiele modeli fotelików przeznaczonych do jazdy tyłem.

Fotelik nosidełko Avionaut 

Nosidełko Avionaut będzie świetnym sposobem na bezpieczny transport noworodka nawet w pierwszej podróży ze szpitala do domu. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji nosidełko jest wręcz stworzone do transportu między samochodem a domem. Uśpiony w mieszkaniu maluszek może zostać szybko przetransportowany do samochodu, co zdecydowanie ułatwi podróż. Lekki fotelik pełniący funkcję nosidełka jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem na liczne podróże już od pierwszych dni życia. Przemyślana konstrukcja gwarantuje komfort i wygodę maluszka podczas transportu samochodem oraz przenoszenia. Liczne crashtesty przeprowadzane w niezależnych laboratoriach oraz certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzają przemyślaną konstrukcję, która ochroni pasażera w razie kolizji, a współpraca z fizjoterapeutami przyniosła efekt w postaci bardzo komfortowej i sprzyjaącej prawidłowemu rozwojowi pozycji dziecka w foteliku.

Fotelik Avionaut z bazą ISOFIX  

System montażu ISOFIX pozwala na szybkie i bardzo proste zakotwienie fotelika do metalowych zaczepów będących częścią nadwozia samochodu. System ISOFIX pomaga zamontować fotelik w szybki i poprawny sposób, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo pasażera. Dzięki temu, że jest to ogromne ułatwienie dla rodziców, będące jednocześnie pewnym sposobem na poprawny montaż. Od lat sstem ISOFIX jest obowiązkowym elementem wyposażenia nowych pojazdów. Producent Avionaut szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo naszego maluszka, dlatego, aby mieć pewność poprawnego montażu, bazy montażowe Avionaut informują nas o prawidłowym zamontowaniu fotelika, sygnalizując go za pomocą światła, oraz dźwięku.

SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików i Wózków KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon-pt: 09:00 - 20:00
sob: 10:00 - 18:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 17:00
tel.: 32 307 66 55
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Rejtana 51A
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 16:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium