Wózki spacerowe

Wraz z rozwojem dziecka zmieniają się jego potrzeby, a tym samym sposoby ich zaspokajania. Kiedy maluch wyrasta z głębokiego wózka z gondolą, niezbędny jest zakup wózka spacerowego, który umożliwia swobodne przechadzki na świeżym powietrzu. Jest to niezbędny element wyposażenia do czasu, gdy dziecko nauczy się samodzielnego chodzenia. Spacerówki dostępne w ofercie naszego sklepu to najwyższej jakości produkty zróżnicowane pod względem funkcji i parametrów, co pozwoli na odnalezienie wymarzonego modelu.

Thule Urban Glide 2 terenowy wózek biegowy
Cena: 2 819,00 zł 3 699,00 zł
Thule Urban Glide 2 terenowy wózek biegowy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 819,00 zł
Producent: Thule
  • promocja
THULE URBAN GLIDE 3 terenowy wózek biegowy
Cena: 3 699,00 zł
THULE URBAN GLIDE 3 terenowy wózek biegowy
Producent: Thule
zobacz więcej
THULE URBAN GLIDE 4 wózek terenowy
Cena: 3 699,00 zł
THULE URBAN GLIDE 4 wózek terenowy
Producent: Thule
zobacz więcej
THULE SPRING wózek spacerowy
Cena: 1 799,00 zł 2 228,00 zł
THULE SPRING wózek spacerowy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 789,00 zł
Producent: Thule
  • promocja
BUGABOO BUTTERFLY lekki wózek spacerowy
Cena: 1 865,00 zł 2 189,00 zł
BUGABOO BUTTERFLY lekki wózek spacerowy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 845,00 zł
Producent: Bugaboo
  • promocja
JOIE LITETRAX  wózek spacerowy
Cena: 1 079,00 zł
JOIE LITETRAX wózek spacerowy
Producent: Joie
JOOLZ AER+ wózek spacerowy
Cena: 2 199,00 zł
JOOLZ AER+ wózek spacerowy
Producent: Joolz
JOOLZ HUB+ wózek spacerowy
Cena: 3 349,00 zł
JOOLZ HUB+ wózek spacerowy
Producent: Joolz

Spacerówka na podróże z maluchem

Pierwszym wózkiem w życiu niemowlęcia jest głęboki wózek z gondolą. Po kilku miesiącach, gdy maluch zdąży nieco podrosnąć i nabywa umiejętność siadania samodzielnie, staje się on jednak niewystarczający. Kolejnym pojazdem malucha będzie więc wygodny wózek spacerowy przeznaczony do krótszych i dłuższych wycieczek w warunkach miejskich. Spacerówki zapewniają dziecku maksymalny komfort, wygodę i bezpieczeństwo, a jednocześnie są skonstruowane w taki sposób, aby ułatwić życie opiekunów. W asortymencie naszego sklepu znajdują się wózki spacerowe dla dzieci w różnym wieku i odpowiadające rozmaitym potrzebom. Wszystkie modele są starannie wyselekcjonowanymi propozycjami od renomowanych producentów, co gwarantuje solidnie wykonane produkty najwyższej jakości, które posłużą bezawaryjnie przez długi czas.

Czym charakteryzują się wózki spacerowe?

Kategoria wózków spacerowych jest niezwykle zróżnicowana pod względem właściwości, takich jak siedzisko, wielkość i rodzaj kół, regulacja oparcia, podnóżka, rączek, wymiarów, czy też dodatkowych udogodnień w postaci amortyzacji i kosza na zakupy lub inne drobiazgi. Uniwersalne i charakterystyczne cechy spacerówek to zwarta i kompaktowa konstrukcja, niewielka waga i możliwość złożenia ich do niewielkich rozmiarów. Dzięki temu wózki spacerowe są niezwykle funkcjonalne i łatwe w obsłudze podczas codziennych aktywności wraz z dzieckiem. Z łatwością pozwalają się składać i umieszczać w bagażniku samochodu, a transport komunikacją miejską jest całkowicie bezproblemowy. Ze względu na różnorodność dostępnych modeli, wybór odpowiedniej spacerówki należy podjąć w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje, a także komfort, wygodę i bezpieczeństwo dziecka. 

Wózek spacerowy – jak wybrać idealny?

Dopasowanie wózka spacerowego do indywidualnych potrzeb jest zadaniem niełatwym, jednak warto poświęcić mu chwilę uwagi, gdyż ma ono istotne konsekwencje w późniejszym czasie. Jakie kryterium należy zatem przyjąć w wyborze? Przede wszystkim dobrze jest określić swój budżet, a także rozmiar bagażnika lub ewentualny brak samochodu. W przypadku braku własnego auta dobrze jest wybrać składany model o niedużej wadze. Ponadto warto wziąć pod uwagę elementy takie jak ukształtowanie terenu, w którym z reguły odbywają się spacery, co ma kolosalne znaczenie w przypadku rozmiaru i rodzaju kół, funkcji siedziska, regulowanych części takich jak podnóżek czy przednie kółeczka. Nie bez znaczenia jest także możliwość prowadzenia wózka jedną ręką, dodatkowe miejsce lub kosz na zakupy na drobne przedmioty, a także design, czy też dodatkowe akcesoria.

SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików i Wózków KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon-pt: 09:00 - 20:00
sob: 10:00 - 18:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 17:00
tel.: 32 307 66 55
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Rejtana 51A
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 16:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium