Sklep Rzeszów

RELACJA Z OTWARCIA CENTRUM FOTELIKÓW W RZESZOWIE

Dzięki Wam Centrum Fotelików rozwija się intensywnie. Ciężko pracujemy i staramy się ułatwiać dostęp do profesjonalnej obsługi i najlepszych foteli każdemu, niezależnie od tego gdzie mieszka. Dlatego 25.01 otworzyliśmy dla Was kolejny salon Centrum Fotelików. Tym razem przyszedł czas na stolicę Podkarpacia – Rzeszów.

Mówią, że kto się nie rozwija ten się cofa, a my się nie mamy zamiaru cofać :) Po październikowym otwarciu oddziału w Kielcach przyszedł czas na Rzeszów. Co dalej? Zobaczymy!

W Rzeszowie sklepem zawiaduje Darek. Darek jest z nami już dobrych kilka miesięcy - przeszedł gruntowne szkolenie w naszych oddziałach w Krakowie, Katowicach i Kielcach. Miał więc okazję doskonale poznać branżę asortyment oraz trudną sztukę dobierania foteli do samochodów. Również fotelików RWF.

 Kiedy sprzedawał fotele w Krakowie napływały do nas takie oto oceny jego pracy:

Dzień dobry,

Byliśmy dzisiaj w Państwa salonie w celu wyboru kolejnego fotelika dla synka - chciałam podziękować za niezwykle miłą obsługę - doradzał nam wysoki pan z rudymi włosami (przepraszam za taki bezpośredni opis wyglądu, ale niestety nie zapytałam o imię podczas wizyty w sklepie). Pozostaję pod wrażeniem wiedzy tego Pana na temat różnych fotelików, umiejętności technicznych (Pan z dużą precyzją montował na próbę bazę na pasy w naszym starym Fiacie co nie było łatwe i poświęcił nam dużo czasu), łatwości w komunikacji i wysokiej kultury osobistej, a takie połączenie cech zdarza się naprawdę rzadko. Dodatkowo nie czułam żadnej presji jeśli chodzi o dokonanie zakupu, Pan polecił nam podjęcie decyzji na spokojnie po przemyśleniu tematu, co też bardzo doceniam. Generalnie pozostaję pod wrażeniem poziomu jakości obsługi :) Po podjęciu decyzji na pewno wrócimy do Państwa salonu dokonać finalizacji zakupu.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Książek 

 

To tylko jedna z wielu. Tym bardziej upewniło nas to w przekonaniu, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Opisując kilkoma słowami Dariusza trzeba stwierdzić, że to bardzo empatyczny, cierpliwy i ciepły facet z dużą wiedzą na temat fotelików i dzieci.

Czynnik ludzki jest dla nas bardzo ważny, chyba najważniejszy i przy decyzji o otwarciu kolejnego sklepu ten warunek został spełniony – tak, Darek się nadaje.

 

Mamy człowieka od foteli. Ufff... Czego nam jeszcze potrzeba? Lokal, lada, komputer i.. JEDZIEMY!!!

 

Oficjalnie wystartowaliśmy równo o 10:00 25 stycznia. A tak naprawdę, to o 9:20, bo jeden z naszych klientów jechał na 10:00 do pracy. Pierwszy paragon – dwa ultrabezpieczne RWFy!!!

 

Zaczęło się! Co to był za start! Mieliśmy momentami wrażenie, że przyjechało do nas całe Podkarpacie! :) Zainteresowanie otwarciem sklepu przeszło najśmielsze oczekiwania. Na szczęście wspomagali nas przyjaciele z takich firm jak CYBEXGBBRITAX ROMERMAXI COSIBABYSAFEJANERECARO i tylko dlatego mogliśmy obsłużyć wszystkich zainteresowanych – no może oprócz jednego, mniej cierpliwego klienta, który myślał, że na otwarciu będą 2 osoby, no – maksymalnie 3 :) Tak czy inaczej pozdrawiamy!

 

Co cieszyło się największym zainteresowaniem? W dużej mierze fotele obrotowe takie jak Cybex Sirona SGB VayaBritax Romer Dualfix M i-SizeJane Gravity. Przybyło też sporo przyszłych mam, zainteresowanych nosidłami, które wybierały foteliki Maxi Cosi Pebble Plus,  Cybex Aton i Cybex CloudAvionaut Pixel, czy BeSafe Izi Go Modular. Nie zabrakło też starszaków z rodzicami zainteresowanych fotelikami w grupie 15-36 i miłośników skandynawskich RWF-ów takich jak Klippan Triofix czy Axkid Minikid.

  

Sobota była dniem równie udanym, a sklep był otwarty do ostatniego klienta, czyli w przypadku tego dnia naprawdę dłuuuugo. Lecieliśmy na oparach, ale naprawdę było warto.

 

Podsumowując -  góra kartonów i worków po fotelach, pyszny tort, dziesiątki wydanych kaw i zjedzonych ciastek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zakupy w najlepszym (jak usłyszeliśmy kilkukrotnie) sklepie z fotelikami w Rzeszowie. RZESZÓW – było super!

Jeśli ktoś nie zdążył na otwarcie – nic straconego – zapraszamy, bo WARTO! :)

 

Centrum Fotelików i Wózków RZESZÓW | sklep stacjonarny

 

ul. Rejtana 51A

tel.: 17 200 00 15
mobile: 576 555 825

rzeszow@centrumfotelikow.pl

PON -PT: 10:00 - 19:00
SOBOTA: 10:00 - 16:00

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium