Foteliki Joie / Foteliki samochodowe

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, to fotelik samochodowy jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia maluszka. Robiąc zakupy na przybycie nowego członka rodziny, nigdy nie powinniśmy lekceważyć wyboru odpowiedniego fotelika. Joie to brytyjska marka najlepszych jakościowo produktów dla dzieci. Firma stworzona przez rodziców dla rodziców stawia przede wszystkim na bycie razem bez względu na czas i miejsce. Tworzone przez producentów foteliki samochodowe odznacza niezawodna jakość oraz niebanalne wykończenie, które wspólnie tworzą bezpieczny produkt, któremu można zaufać.

JOIE I-BASE ADVANCED baza ISOFIX
Cena: 589,00 zł
JOIE I-BASE ADVANCED baza ISOFIX
Producent: Joie
szt.
zobacz więcej

Bezpieczne foteliki Joie

Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, foteliki poddawane są rygorystycznym testom wytrzymałościowym i zderzeniowym. Przed dopuszczeniem produktu do kontaktu z klientem, fotelik musi przejść nie jeden, a sto testów zderzeniowych! Wykorzystując nowoczesne technologie oraz najlepsze jakościowo produkty producenci Joie wspólnie tworzą foteliki, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa każdemu dziecku przez pierwsze lata życia. Dzięki bardzo szerokiej ofercie dostępnych produktów bardzo łatwo wybrać fotelik idealnie dopasowany do wzrostu oraz wagi dziecka od noworodka do przedszkolaka. 

Nosidełka dla niemowląt Joie 

Pierwsze dni życia naszego maluszka są przepełnione wieloma emocjami. Pierwsza droga ze szpitala do domu jest przeżyciem, które głęboko zapada w pamięć. Nosidełka dla niemowląt firmy Joie idealnie dostosowane są do potrzeb noworodków. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz materiałów najlepszej jakości mały pasażer jest bezpieczny, a podróż nie przysparza dodatkowych kłopotów i stresów. Nosidełko łatwo i szybko można przenieść do samochodu, nawet jeśli najmłodszy członek rodziny spokojnie śpi. Wykorzystując prostą w obsłudze technologię szybkiego montażu ISOFIX, prawidłowo zamontujemy fotelik w kilka sekund, nie budząc przy tym maluszka. 

Uniwersalny fotelik samochodowy Joie – system Grow Together™ 

Fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, dopasowując się do jego zmieniających się potrzeb? Brzmi jak marzenie? Specjaliści firmy Joie wiedzą co to znaczy być rodzicem, dlatego w odpowiedzi na potrzeby mamy i taty stworzyli linię fotelików samochodowych wyposażonych w system Grow Together™, który umożliwia kilkustopniową regulację zagłówka oraz pasów bezpieczeństwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotelik rośnie razem z naszą pociechą, zmieniając się i dopasowując w miarę rozwoju dziecka. 

Joie fotelik RWF

Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, producent Joie umożliwia montaż fotelików zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Liczne badania wykazują, że montując fotelik (szczególnie w wersji nosidełka dla niemowlaków) tyłem do kierunku jazdy, zmniejszamy ryzyko poważnych obrażeń w razie wypadku aż pięciokrotnie. Delikatny kręgosłup maluszka w przypadku klasycznego ustawienia fotelika nawet w momencie ostrego hamowania narażony jest na ogromne przeciążenia, które mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Fotelik ustawiony tyłem do kierunku jazdy jest bezpieczniejszym rozwiązaniem szczególnie podczas pierwszych  lat życia, natomiast potem można go obrócić, wykorzystując w tym celu obrotową bazę montażową.   

Jak zamontować fotelik Joie?

Aby spełnić oczekiwania jak największej ilości klientów, foteliki Joie można montować za pomocą dwóch systemów:

  • montaż z wykorzystaniem systemu ISOFIX – system ISOFIX znajduje się aktualnie w większości pojazdów, często jest już także obowiązkowym elementem wyposażenia nowszych modeli samochodów. Dwa solidne uchwyty pozwalają na pewne a przede wszystkim poprawne zamontowanie fotelika w ciągu kilku sekund
  • montaż za pomocą pasów bezpieczeństwa – nie wszystkie samochody są wyposażone w system ISOFIX, dlatego foteliki Joie są przystosowane także do montażu za pomocą pasów bezpieczeństwa. Szczegółowa instrukcja jak odpowiednio zamocować fotelik powinna być dołączona do produktu. Należy pamiętać o tym, by przed wyjazdem upewnić się, że wszystko zostało zrobione poprawnie.
SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików i Wózków KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon-pt: 09:00 - 20:00
sob: 10:00 - 18:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 17:00
tel.: 32 307 66 55
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Rejtana 51A
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 16:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium