Wózki Baby Jogger / Wózki

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Założycielem marki Baby Jogger jest biegacz, Phil Baechler. Filozofia marki opiera się na tym, że zostanie rodzicem nie musi oznaczać rezygnacji z ruchu na świeżym powietrzu. Twórca nie chciał porzucić biegania, gdy został rodzicem i znalazł na to sposób! Wózki dziecięce marki Baby Jogger świetnie radzą sobie na zróżnicowanej nawierzchni, ich konstrukcja jest lekka i dobrze przemyślana. Nierówności na leśnej ścieżce czy nieutwardzonej drodze nie będą stanowiły dla wózków tej marki żadnej przeszkody, a Ty będąc rodzicem, nie musisz rezygnować z aktywności na świeżym powietrzu!

Połącz bycie rodzicem z aktywnością na świeżym powietrzu

Połącz spędzanie czasu na świeżym powietrzu ze spacerami z dzieckiem. Wózki Baby Jogger nadają się świetnie nie tylko do spokojnych spacerów po równej ścieżce czy betonowym chodniku, ale również sprostają bardziej wymagającym warunkom terenowym. Dzięki tym wózkom możesz zabrać dziecko na przejażdżkę do lasu lub w bardziej wymagający teren bez obaw o to, czy będzie wam wygodnie i komfortowo. Stwarza to także dużo lepszą okazję do wspólnego spędzania czasu na łonie natury. Regulacja oparcia i inne udogodnienia gwarantują komfort użytkowania dla rodzica, ale również dla dzieci, które będą w nim przewożone.

Spacerówka do biegania

Lubisz aktywność fizyczną i chcesz zabierać ze sobą dziecko na poranny jogging? Nic prostszego! Wózki spacerowe Baby Jogger nie ograniczą wolności żadnego aktywnego rodzica. Wyprawa na lekki górski szlak lub poranny jogging z wózkiem do biegania będzie nie tylko przygodą, ale i podarunkiem dla zdrowia i świetnej formy. Dodatkowo dziecko spędzi więcej czasu na świeżym powietrzu, które zwykle jest znacznie zdrowsze w terenach zielonych i dzikich niż w miejskich parkach, do których tak chętnie chodzimy z dziećmi na co dzień. Wózki Baby Jogger są idealną propozycją dla rodziców, którzy chcą wyrobić sobie nowe nawyki, zacząć uprawiać sport z dzieckiem lub po prostu czuć wolność wyboru, gdzie spędzić z małym dzieckiem czas poza domem.

Wózek spacerowy Baby Jogger dla aktywnych

Co stanowi o tym, że wózki Baby Jogger są odpowiednią propozycją dla aktywnych rodziców? Otóż składa się na ten fenomen kilka czynników. Możemy zakupić wózek na 3 kolach, dzięki czemu łatwiej pokonamy każdą przeszkodę, która się przed nami pojawi. Pojedyncze koło z przodu będzie generować mniej wstrząsów i stawiać mniejszy opór w czasie napotkania ewentualnych przeszkód na drodze. Świetnie zamortyzowane koła dodatkowo zapewnią komfort pokonywania nierówności gorszej nawierzchni, co będzie wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla pchającego wózek rodzica.

Wózki Baby Jogger – wygodne i bezpieczne

  • Specjalne koła terenowe wykonane ze specjalnej pianki zapewnią stabilizację na różnej nawierzchni i zapobiegają przebiciu się kół. Dzięki temu możemy swobodnie przemierzać wyboiste ścieżki pełne kamieni czy innych przeszkód. Pojedyncze koło przednie (w wersji spacerówki Baby Jogger z 3 kołami), posiada także możliwość zablokowania go do jazdy na wprost. 
  • Kolejną ogromną zaletą wózków jest to, że po złożeniu są niezwykle kompaktowe, zmieszczą się w bagażniku samochodu i są krótsze niż standardowej wielkości parasol po złożeniu. 
  • Dodatkowo niektóre wózki Baby Jogger posiadają możliwość dodatkowego montażu nosidełka lub gondoli, dzięki czemu dziecko może korzystać z wózka już od pierwszych chwil życia. 

Podsumowując, są to bardzo mobilne i lekkie wózki, które wychodzą naprzeciw wymaganiom rodziców prowadzących aktywny tryb życia, ale nie tylko! Wszystkim rodzicom korzystanie z wózków Baby Jogger sprawi wiele frajdy i radości, nawet w centrum miasta czy w okolicznym parku. Dzięki niezwykłej funkcjonalności i prostocie wózki te są bardzo chętnie wybierane przez naszych Klientów.

SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików i Wózków KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon-pt: 09:00 - 20:00
sob: 10:00 - 18:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 17:00
tel.: 32 307 66 55
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Rejtana 51A
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 16:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium