DO 28.06 KUPUJ NA RATY 0% Z SANTANDER — do końca promocji pozostało

Dla maluchów (1-4 lat)

Czas leci nieubłaganie. Foteliki grupy 0/0+, czyli tak zwane nosidełka, robią się "ciasne" szybciej niż myśleliśmy. Wybór kolejnego fotela może nieść za sobą nie lada wyzwania. Jaki fotelik wybrać? Tyłem (RWF), a może już przodem, w jakim przedziale wagowym, na pasy, isofix, obrotowy? To tylko niektóre z pytań, na jakie muszą odpowiedzieć sobie rodzice. Dodatkowo pojawiają się częste problemy techniczne, związane z dopasowaniem fotelika do samochodu. Wybierając kolejny fotelik warto zastanowić się, czy nasze dziecko jest już wystarczająco duże, aby mogło się do niego przesiąść, jak będziemy z tego fotela korzystać, np. czy często będzie przenoszony z samochodu do samochodu, czy robimy długie trasy, w których bardzo ważny jest prawidłowy kąt, zabezpieczający opadanie główki, czy choćby sam kierunek jazdy - może warto przemyśleć zakup RWF-a? Tyłem jest 5x bezpieczniej, zwłaszcza kiedy nasza pociecha jest jeszcze maleńka i gorąco zachęcamy do takiego sposobu przewożenia dzieci jak najdłużej się da.

MAXI-COSI TOBI fotelik 9-18 kg
MAXI-COSI TOBI fotelik 9-18 kg
Cena:

749,00 zł

zobacz więcej

Czas na zmiany

Jeszcze niedawno wybieraliśmy pierwsze siedzisko samochodowe dla naszej pociechy, a już przychodzi czas na jego wymianę. Małe dzieci bardzo szybko wyrastają ze swoich pierwszych fotelików samochodowych. Aby dobrze przygotować się do tej zmiany, a więc zapewnić dzieciakom bezpieczeństwo oraz wygodę podróżowania na kolejne lata, przeczytajcie kilka naszych wskazówek.

Fotelik samochodowy 1 - 4 lat, czyli sprzęt na dłużej

Po fotelach 0/0+ przychodzi czas na te przeznaczone dla dzieciaków w przedziale wiekowym 1 - 4 lat. Pocieszające jest, że podróż naszego dziecka z fotelikiem samochodowym dla maluchów, będzie znacznie dłuższa, niż w przypadku pierwszych siedzisk. Dlatego też powinniśmy kierować się szczególną rozwagą przy ich wyborze, nie szczędząc ani naszej uwagi, ani środków, gdyż inwestujemy w bezpieczeństwo najmłodszych na najbliższe cztery lata.

A może fotelik tyłem do kierunku jazdy?

Naturalny w tym wypadku wydaje się wybór fotelika tyłem do kierunku jazdy, jaki zgodnie z wynikami testów zderzeniowych, gwarantuje aż 5 krotnie wyższe bezpieczeństwo na drodze. Ta liczba robi wrażenie, prawda? Specjaliści, w tym również Centrum Fotelików, polecają ich jak najdłuższe użytkowanie.

Sprawdzone marki

Przy wyborze fotelików na tak długi czas, zresztą dotyczy to również wszystkich innych kategorii, warto sięgać po sprawdzone, uznane marki. Wyłącznie takie znajdziecie w powyższej kategorii naszego sklepu. O ich jakości świadczą nie tylko wysokie noty z testów oraz certyfikaty, ale również zaufanie rodziców.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium