AVIONAUT PIXEL PRO 2.0 C fotelik dla niemowlaka | baza ISOFIX IQ Orbit | Grey
Cena regularna:
2 048,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
AVIONAUT PIXEL PRO 2.0 C fotelik dla niemowlaka | baza obrotowa ISOFIX IQ Orbit
Avionaut Pixel 2.0 C wraz z obrotową bazą ISOFIX IQ Orbit to innowacyjne połączenie niezwykłego komfort z bezpieczeństwem. Fotelik przeznaczony jest do przewożenia dzieci wyłącznie tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do około 15 miesiąca życia (40-86 cm). Jego unikalna konstrukcja oparta na została na piance EPP która zapewnia niezwykle lekką konstrukcję (2,5 kg) jednocześnie świetnie absorbując siły powstałe podczas wypadku. Oprócz tego Pixel Pro 2.0 C posiada modułową wkładkę redukcyjną zaprojektowaną w porozumieniu z najlepszymi fizjoterapeutami, która zapewnia dzieciom ergonomiczną pozycję już od pierwszy dni życia i pozwala na płynne dopasowanie siedziska do potrzeb rosnącego maluszka. Montaż fotelika przeprowadzić można na dwa sposoby - obrotowa baza ISOFIX IQ Orbit lub 3 punktowy pas samochodowy. Całość zwieńczona została wysokiej jakości tapicerką oraz niezależnym daszkiem przeciwsłonecznym.
Poznaj Avionaut Pixel Pro 2.0 C
✅Ultra lekka konstrukcja: fotelik waży zaledwie 2,5 kg, co czyni go jednym z najlżejszych na rynku, ułatwiając codzienne użytkowanie i przenoszenie dziecka.
✅Ergonomiczna wkładka noworodkowa: opracowana we współpracy z fizjoterapeutami, zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa najmłodszych pasażerów i zdrową pozycję podczas podróży. Wkładka składa się z kilku niezależnych elementów, co ułatwia bardziej precyzyjne dopasowanie siedziska do rozwijającego się dziecka.
✅Zaawansowana ochrona: systemy ochrony bocznej i pochłaniania energii w razie kolizji gwarantują doskonałe zabezpieczenie w trakcie jazdy. Oprócz konstrukcji opartej na piance EPP Pixel wyposażony jest w dodatkowy absorber mocowany na boku fotelika od strony drzwi.
✅Oddychająca tapicerka: wykonana z wysokiej jakości, przewiewnych materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, dbając o komfort dziecka nawet w cieplejsze dni.
✅Instalacja w samochodzie: fotelik Pixel Pro 2.0 C może zostać zapięty na bazie z funkcją obrotu (IQ Orbit) lub pasem samochodowym.
✅Homologacja: produkt został dopuszczony do przewożenia dziecka wyłącznie tyłem do kierunku jazdy i jest zgodny z wymogami homologacji ECE R129/03
Poznaj Avionaut IQ Orbit
✅Łatwość obsługi: dzięki funkcji obrotu 360°, wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika nigdy nie było prostsze. Baza umożliwia szybkie obracanie fotelika bez konieczności jego demontażu. To w połączeniu z niezwykle lekką konstrukcją fotelika oferuje rodzicom niebywały komfort.
✅Montaż w za pomocą ISOFIX: prosty, intuicyjny system instalacji fotelika w samochodzie, który eliminuje ryzyko nieprawidłowego zamontowania. Baza IQ Orbit wyposażona jest w sygnalizatory informujące o właściwej instalacji.
✅Kompatybilność: Baza IQ Orbit może zostać wykorzystana do zapięcia większego siedziska dla dzieci do 105 cm - Aerofix 2.0 C. W momencie, w którym dziecko wyrośnie z pierwszego fotelika rodzic ma możliwość kontynowania korzystania z bazy z większym fotelikiem.
Wydłużona gwarancja Avionaut
✅Wypełnij formularz na stronie producenta i zdobądź certyfikat gwarancji na 10 lat. Oferta dostępna jest przez 28 dni od zakupu fotelika lub bazy marki Avionaut i przysługuje wyłącznie pierwszemu właścicielowi produktu. Do rejestracji będzie Ci potrzebny skan dokumentu zakupu.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Niemowlę |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-15 miesięcy |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-86 cm |
| Zakres wagowy | 0-13 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem | RWF |
| Zakres jazdy tyłem | 40-86 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 3 punktowa |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | nie |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★★☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Premium | tak |
| Waga fotelika | 2,5 kg |
| Producent | Avionaut |
| Gwarancja | 10 lat (wymagana rejestracja) |
| Wymiana powypadkowa | tak |