Autko Start Run na akumulator, Niebieski SUV + Pilot + Funkcje bezpieczeństwa
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd Start Run Niebieski |
| Silnik | 2 x 30W |
| Akumulator | 2 x 6V/4,5Ah |
| Pilot |
|
| Koła | Plastikowe 21 x 7 cm, |
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Otwierane drzwi | Tak + blokada drzwi, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 12 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 93 x 54 x 37 cm, |
| Waga Kartonu | 14,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 10 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka 12V/1000 mAh | |
| Kabel Mini Jack | |
| Dywanik samochodowy |