Auto na akumulator Mercedes AMG GLS63 dla dzieci Czerwony SUV + Lakierowany + 4x4
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Mercedes AMG GLS63 Lakierowany Czerwony + nawiewy powietrza |
| Silnik | 4 x 45W |
| Akumulator | 2 x 12V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła | EVA-30x10 cm |
| Amortyzatory | 2 x Przód, 2 x Tył |
| Biegi |
|
| Światła | LED - Przód, Tył + Włącznik |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK, |
| Start | Podświetlany Włącznik, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Nawiew powietrza z dwóch otworów, włączany osobnym przełącznikiem |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu | 136x88x63 cm |
| Waga Pojazdu | 29 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 138x77x41 cm |
| Waga Kartonu | 36 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 40 Kg |
| Prześwit | 13 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka Z Diodą Kontrolującą Naładowanie Baterii 1500mAh | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| USB PenDrive 1Gb Z Filmem Instruktażowym | |
| Kabel MiniJack |