Britax Romer SWIVEL 360 fotelik obrotowy 40-125cm | Midnight Grey
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Britax Romer SWIVEL 360 fotelik obrotowy 40-125cm

Britax Romer Swivel to fotelik obrotowy od urodzenia aż do 125 cm, czyli do około 7-ego roku życia. Od narodzin, do 105 cm możemy podróżować tyłem do kierunku jazdy, natomiast możliwe jest podróżowanie przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca i 76 cm. Po osiągnięciu 105 cm, automatycznie dziecko trzeba zapinać pasem samochodowym.

SWIVEL dostosowuje się do wzrostu od najmłodszych lat aż po okres szkolny. Łatwo zmienia się 5-punktowe pasy bezpieczeństwa na 3-punktowe pasy samochodowe, gdy dziecko osiągnie 100 cm (maks. 105 cm). Co więcej, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa mogą być schowane w zagłówku, zawsze gotowe do ponownego użycia. A jeśli chodzi o nogę podpierającą – wystarczy ją złożyć i zostawić w samochodzie.

Skorupa fotelika podwyższającego dostarcza istotne wsparcie od głowy do bioder, a prowadnice pasów gwarantują właściwe ułożenie pasów bezpieczeństwa. Wyściełany zagłówek nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także komfort dla głowy i szyi dziecka.

Bez względu na to, czy dziecko podróżuje przodem czy tyłem do kierunku jazdy, czy jest w pozycji leżącej, pionowej czy pośredniej, funkcja obrotu o 360° w foteliku SWIVEL umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne wsadzenie oraz wyjęcie dziecka z samochodu.

Model SWIVEL oferuje wiele regulowanych pozycji nachylenia. Dzięki trzem opcjom do przodu i trzem opcjom do tyłu, możesz swobodnie wybierać pozycję, która pozwala Twojemu maluchowi zrelaksować się lub cieszyć się widokami.

Dzięki dodatkowej wkładce, fotelik jest wygodny również dla noworodków. Wkładkę można używać przez wyjątkowo długi czas dzięki przedłużanej szyjce, a także oferuje płaską pozycję odchylenia (do 75 cm). Pochłaniające energię poduszki z pianki pozwalają Twojemu niemowlęciu leżeć w wygodniejszej, ergonomicznej pozycji podczas tych pierwszych wyjątkowych tygodni.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-7 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-125 cm |
| Zakres wagowy | 0-25 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-125 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | opcjonalny w przedziale 100-125 cm |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka (do 105 cm) | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Zapięcie dziecka (od 100 cm) | pas samochodowy |
| Regulacja wysokości zagłówka | zintegrowana z pasami |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Britax Römer |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |