CARRELLO ALFA wózek spacerowy | Feather Grey
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
CARRELLO ALFA wózek spacerowy
Carrello ALFA to niezwykle lekki i kompaktowy wózek spacerowy. Siedzisko spacerowe będziemy mogli używać do 22 kg. zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. W obu kierunkach spacerówkę odchylimy do pozycji leżącej dla lepszej pozycji dziecka. Największą zaletą natomiast Carrello ALFA jest jego kompaktowość, wózek złożymy wraz z wpiętym siedziskiem spacerowym w dowolnym kierunku.
Materiały w siedzisku spacerowym wyposażone zostały w filtry UPF 50+ dla lepszej ochrony przed słońcem. Amortyzacja jest zarówno z przodu jak i z tyłu, a same koła można bardzo łatwo i szybko wypiąć. Znajdziemy tutaj także dość pojemny kosz na zakupy, który zamykany będzie na magnesy. Maksymalne obciążenie kosza to 3 kg, a w razie potrzeby można go zwiększyć.
Dodatkowo Carrello ALFA w zestawie wraz z ramą i siedziskiem spacerowym oferuje moskitierę oraz okrycie na nóżki do spacerówki.
POZNAJ CARRELLO ALFA

Siedzisko spacerowe zamontujemy zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Całość będziemy mogli łatwo złożyć do naprawdę niewielkich rozmiarów. I nieważne w którym kierunku wpięta będzie spacerówka. Pojemny kosz na zakupy, który dodatkowo możemy powiększyć. Przedłużana budka dla lepszej osłony, która dodatkowo zmienia swoją wysokość i blokuje się w jednej z trzech pozycji.

Specyfikacja
| Waga spacerówki | 4,5 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 10,6 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 29 x 47 cm |
| Waga stelaża | 5,8 kg |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Zestaw zawiera | Rama, siedzisko spacerowe, moskitiera, pokrowiec na nogi |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Mały po złożeniu | tak |