Chevrolet Tahoe Elektryczne Autko dla dzieci Biały + Pilot + EVA + Radio MP3 + LED
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Chevrolet Tahoe |
| Siniki | 2 x 35W |
| Akumulator | 12V/7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła | Led - przód, tył, |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 15,5 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 111 x 58 x 36 cm |
| Waga Kartonu | 19,5 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 10 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą poziom naładowania baterii | |
| Pokrowiec, | |
| Pilot 2.4GHz, | |