COLETTO AXISS 2w1 | AX-01 beżowy stelaż
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
COLETTO AXISS 2w1

Najnowszy wózek od marki COLETTO jak połączenie nie tylko funkcjonalności ale także wygodny, a wszystko to w przyjemnym dla oka stylu. AXISS dzięki połączeniu aluminiowej ramy z dużymi żelowymi kółkami będzie lekki i zwrotny. Dodając do tego świetną amortyzację dostaniemy wózek na mianowicie każdy teren i drogę. Gondola będzie do 9 kg a całość w tej postaci będzie ważyć 12,1 kg. Siedzisko spacerowe zamontujemy w obu kierunkach jazdy i posłuży ono aż do 22 kg, a całkowita waga takiego zestawu to 12,5 kg. Rozłoży się ono praktycznie na płasko dla lepszej pozycji dziecka, sama budka daje możliwość przedłużenia oraz wentylacji. Gondola w AXISS również będzie bardzo dobrze wentylowana. Spacerówkę złożymy również ze stelażem dostając dzięki temu większą kompaktowość. Dodatkowym atutem są również akcesoria w zestawie, czyli oprócz gondoli, spacerówki i ramy dostaniemy także torbę pielęgnacyjną, uchwyt na kubek, moskitierę i folię przeciwdeszczową.

POZNAJ COLETTO AXISS 2w1

Świetna wentylacja gondoli oraz spacerówki zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Okrycie na nóżki będzie zarówno w gondoli i w spacerówce. COLETTO AXISS jest przygotowany na każdą pogodę.

Skrętne przednie koła z możliwością blokady do jazdy na wprost, w połączeniu z dużymi kołami z tyłu i świetną amortyzacją sprawdzą się w każdym terenie. Hamulec typu "Stop&Go", który w wygodny sposób będziemy mogli używać nie niszcząc sobie przy tym obuwia.

Siedzisko spacerowe w COLETTO AXISS zamontujemy zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Dzięki regulacji będziemy w stanie rozłożyć ją na płasko dla lepszej pozycji dziecka do spania.

AXISS złożymy razem z siedziskiem spacerowym zapiętym przodem do kierunku jazdy. Dzięki temu będzie łatwiejszy w przechowywaniu i przewożeniu.
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga gondoli | 4,1 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 12,1 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | dł.80 x szer.35 cm |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Regulacja rączki | łamana (przegubowa) |
| Dobry w teren | tak |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |