ESPIRO FLAME wózek spacerowy | Green Emerald
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
ESPIRO FLAME wózek spacerowy
Poznaj super-kompaktowy wózek spacerowy, z automatycznym systemem składania i szeregiem wygodnych, nowoczesnych rozwiązań. Espiro Flame to niewielka spacerówka, która idealnie wypełnia przestrzeń pomiędzy tzw. 'samolotówkami', a większymi konstrukcjami o charakterze terenowym. Doskonała amortyzacja, w połączeniu z elastycznymi kołami o całkiem sporej średnicy gwarantuje gładką jazdę w mieście oraz możliwość swobodnego pokonywania napotykanych wertepów. Espiro Flame - pójdź na spacer, a nie na kompromis!

Aktywne zwiedzanie świata? Swobodna drzemka na świeżym powietrzu? Ani jedno, ani drugie nie będzie problemem w nowej spacerówce Espiro Flame. Mechaniczne oparcie wózka gwarantuje komfortową pozycję siedzącą, przy której dziecko nie osuwa się w dół, a także doskonałą pozycję leżącą, niemal zupełnie na płasko. Powiększana o dodatkowy panel budka przeciwsłoneczna chroni malucha przed słońcem zapewniając przyjemny cień, a estetycznie ukryta pod magnesami wentylacja zapewnia dodatkowy przewiew oraz podgląd na dziecko.

Rozsuwany zamek od tyłu oparcia umożliwia otworzenie dużego okienka wentylacyjnego, które utrzyma cyrkulację powietrza ma optymalnym poziomie.

Spore kółka o średnicy 20 cm z tyłu i 18 cm z przodu wykonano z materiału EVA i pokryto dodatkową warstwą gumy. Wyrazista amortyzacja wszystkich 4 kół sprawia, że niezależnie od podłoża, spacerówka prowadzi się lekko i płynnie. Intuicyjny hamulec typu STOP and GO jest łatwo dostępny i przyjazny dla każdego typu obuwia.

5-punktowa uprząż wewnętrzna spinana solidną, magnetyczną klamrą oraz obustronnie odpinana barierka ochronna będą czuwać nad bezpieczeństwem dziecka wewnątrz wózka. System odblasków zagwarantuje większą widoczność w pobliżu drogi po zapadnięciu zmroku.

System tzw. autofoldingu upraszcza i przyspiesza składanie spacerówki. Pchnij rączkę i obserwuj jak wózek właściwie składa się sam. Kompaktowy rozmiar wózka po złożeniu oraz przyjemna, niewielka waga ułatwiają przechowywanie oraz transport wózka w samochodzie.

Dedykowane przez producenta praktyczne dodatki doskonale dopełniają funkcjonalność wózka. Ciepła osłonka na nóżki świetnie sprawdzi się w chłodniejszych porach roku, a uchwyt na kubek pozwoli nam zabrać ulubiony napój.
Specyfikacja
| Waga spacerówki | 8,9 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 32 / 52 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 32 / 23 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 56 x 58 x 24 cm (szer./dł./wys.) |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | 20 cm (tył), 18 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Składanie jedną ręką | tak |
| Mały po złożeniu | tak |