ESPIRO ONLY wózek dziecięcy 2w1 | 408 Nude Brown | kolekcja 2025
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
ESPIRO ONLY wózek dziecięcy 2w1 | kolekcja 2025
Wózek legenda. Znany, lubiany i od lat towarzyszący szczęśliwym rodzicom. Stale udoskonalany i rozwijany tak aby iść z duchem czasu. Idealny do miasta, dzięki swoim niedużym gabarytom, niskiej wadze oraz przyjemnej lekkości prowadzenia. Już teraz Espiro Only dostępne w nowej, odświeżonej wersji na rok 2025. Jeszcze ładniejszy, jeszcze bardziej funkcjonalny wózek, z szeregiem nowych rozwiązań - poznaj Espiro Only 2025!

Poznaj ESPIRO ONLY wózek dziecięcy 2w1 | kolekcja 2025:

Gondola wózka Espiro Only 2025 dostarcza wszystko czego możesz potrzebować w trakcie spacerów z maluchem. System potrójnej wentylacji z panoramicznymi okienkami po obu stronach misy zapewni dziecku przyjemny przewiew latem. Wydłużana budka pozwoli zasłonić malca przed wiatrem lub mocnym słońcem. Osłona na nogi gwarantuje odpowiedni komfort cieplny, a zawarty w zestawie kołnierzyk hot&cool zapewnia grubszą osłonę okolic główki zimą. Miękki, wygodny materacyk gondoli powleczono pokrowcem z tkaniny bambusowej. Antybakteryjna poszewka jest zdejmowana i można prać ją w pralce. Wysokość gondoli możemy dopasować do swojego wzrostu, dzięki kompletowi adapterów podwyższających. Koniec z bólem pleców i przesadnym schylaniem. Dla większej stabilności podniesionej w górę gondoli, zaimplementowano w niej specjalną podpórkę, którą w super prosty sposób rozkładamy i zapinamy o belkę koszyka. Gondola Espiro Only 2025 składa się na płasko, dzięki czemu łatwo ją transportować oraz przechowywać.

Siedzisko spacerowe może zostać zamontowane zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu maluchowi łatwiej przyzwyczaić się do nowego sposobu podróżowania, po tym jak wyrośnie z gondoli. Budka spacerówki posiada wizjer do podglądu dziecka, duży panel wentylacyjny oraz ukryty pod zamkiem moduł przedłużający. Boki siedziska osłonięto warstwą materiału chroniącą dziecko przed wiatrem. Zarówno w materiałach gondoli jak i siedziska spacerowego zaimplementowano filtr UPF50+ chroniący przesz promieniowaniem UV oraz przyspieszonym blaknięciem. Maksymalne obciążenie siedziska to 22 kg.

Zarówno oparcie jak i podnóżek wózka posiadają opcję regulacji. Oparcie możemy ustawić na 3-sposoby, w tym całkowicie na leżąco. Dzięki długiemu oparciu oraz sporemu, podnoszonemu podnóżkowi, dziecko ma przestrzeń na wygodną, komfortową drzemkę.

Rączka wózka ma możliwość regulacji teleskopowej i jednym przyciskiem dopasujesz ją do swojego wzrostu. Zarówno rączka jak i barierka w siedzisku, zostały obszyte elegancką eko-skórą.

W nowej wersji wózka Espiro Only regulacja wysokości pasów wewnętrznych jest jeszcze prostsza. Dzięki zasuwanej na zamek kieszonce łatwo odsłonimy otwory do przeplatania szelek i dosłownie w kilka sekund podniesiemy je wyżej.

Espiro Only 2025 to wózek na każdą pogodę i każde warunki. W zimowym okresie świetnie sprawdzi się dodatkowa osłona nóżek, podczas deszczu uratuje nas folia przeciwdeszczowa, a moskitiera powstrzyma owady przed nękaniem maluszka.

Wewnątrz siedziska dziecko jest całkowicie bezpieczne. Za ochronę dziecka odpowiadają 5-punktowe, regulowane szelki oraz obustronnie odpinana barierka. Szelki są spięte nowoczesną, bardzo intuicyjną klamrą magnetyczną.

Stelaża wózka Espiro Only 2025 możemy używać również w połączeniu z fotelikiem samochodowym. Wymaga to dokupienia dodatkowych adapterów. Na adaptery Espiro Only wepniemy niemal każdy renomowany fotelik producentów tj. Maxi-Cosi, Cybex, Britax-Römer, Avionaut, Joie, BeSafe.

Pod siedziskiem wózka, użytkownik znajdzie obszerny kosz zakupowy o udźwigu 3 kg. Kosza możemy używać w wersji otwartej lub zamkniętej, dzięki dopinanemu okryciu na zamek.

Espiro Only 2025 nie nakłada na Ciebie konieczności osobnego dokupowania akcesoriów. W zestawie z wózkiem znajdziemy elegancką torbę podróżną, wyposażoną we wszystkie najpotrzebniejsze artykuły.
W skład zestawu wchodzą:
- Stelaż z kołami i koszem
- Gondola
- Siedzisko spacerowe
- Adaptery podwyższające
- Materacyk z poszewką
- Okrycie na nogi do gondoli
- Okrycie na nogi do siedziska
- Torba pielęgnacyjna
- Folia przeciwdeszczowa x2
- Moskitiera x2
- Kołnierz hot&cool
- Przewijak turystyczny
- Uchwyt na kubek
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | do 9 kg |
| Waga gondoli | 3,9 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 10,9 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | 74 x 34 cm |
| Wypełnienie materaca | 34 / 25 cm |
| Waga spacerówki | 4,1 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 11,1 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 34 / 48 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Waga stelaża | 7 kg |
| Wymiary stelaża po złożeniu | dł. 70 cm x szer. 60 cm x wys. 33 cm |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | 25,5 cm (tył), 17,5 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Zestaw zawiera | Stelaż z kołami, kosz, gondola, siedzisko spacerowe, okrycie kosza, adaptery podwyższające, przewijak, kołnierzyk hot&cool, folia przeciwdeszczowa (x2), moskitiera (x2), uchwyt na kubek |