ESPIRO WAVE PRO Wózek spacerowy | 19 Beige Harmony
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Espiro Wave Pro – wózek spacerowy, który łączy elegancję z niezawodną funkcjonalnością
Poznaj Espiro Wave Pro – nową, ulepszoną wersję legendarnego wózka Espiro Wave, który od lat zdobywa zaufanie rodziców i jest ceniony na rynku. Ten nowoczesny wózek spacerowy to naturalna kontynuacja sukcesu, wznosząca się na wyżyny funkcjonalności, jakości i designu. Dzięki przemyślanemu redesignowi, nowa wersja oferuje jeszcze większą wygodę użytkowania oraz estetykę, zachowując jednocześnie wszystkie cenione cechy poprzedniego modelu.
Wózek Espiro Wave Pro to gwarancja komfortu dla Twojego dziecka aż do osiągnięcia maksymalnego udźwigu 22 kg. Poczuj powiew świeżości dzięki innowacyjnemu wyglądowi – wózek dostępny jest w czterech eleganckich kolorach, osadzony na czarnej, błyszczącej ramie z subtelnymi akcentami miedzi. Nowa, trwała tkanina z powłoką hydrofobową i filtrem UV50+ skutecznie chroni dziecko i nadaje modne odcienie kolorystyczne. To nie tylko odświeżony wygląd, ale przede wszystkim udoskonalone rozwiązania, takie jak intuicyjny pedał hamulca, przesuwna regulacja wysokości pasów oraz ulepszona amortyzacja, ułatwiająca prowadzenie w trudnym terenie. Espiro Wave Pro to oryginalny wózek, który łączy niezawodną jakość, nowoczesne funkcje i elegancki wygląd – idealny towarzysz na lata.

Co znajdziesz w zestawie Espiro Wave Pro?
- ✔ Wózek spacerowy
- ✔ Funkcjonalne okrycie na nóżki
- ✔ Duża, pojemna torba typu 'shopper'
- ✔ Praktyczny uchwyt na kubek
Cechy, działanie i korzyści wózka Espiro Wave Pro
- Składanie jedną ręką (ONE HAND) System szybkiego składania ułatwia obsługę i transport wózka, szczególnie gdy trzymasz dziecko.
- Powiększana budka XL (UV50+, Wodoodporna) Zapewnia maksymalną ochronę przed słońcem i deszczem, dbając o komfort i bezpieczeństwo maluszka w każdą pogodę. Posiada też okienko.
- Przestrzenne siedzisko z regulacją Możliwość regulacji oparcia i podnóżka (nowy kształt) pozwala na idealne dopasowanie pozycji do potrzeb rosnącego dziecka.
- Duże, bezobsługowe koła żelowe i amortyzacja Znakomita amortyzacja i duże żelowe koła (tył 24 cm, przód 16 cm) ułatwiają płynne prowadzenie wózka nawet w trudnym, nierównym terenie.
- Dwustronna wkładka siedziska Doceniana przez rodziców wkładka – jedna strona jest wykonana z miękkiej, ciepłej tkaniny, a druga umożliwia lepszą cyrkulację powietrza, dostosowując się do pory roku.
- Nowoczesne zabezpieczenia i design Magnetyczna klamra i system safety net, oraz obrotowa barierka 360°, którą można odchylić, zapewniają wygodne i bezpieczne posadzenie dziecka.
- Regulacja pasów i hamulca Przesuwna regulacja wysokości pasów ułatwia dopasowanie do rosnącego dziecka. Pedał hamulca jest intuicyjny i wygodniejszy w obsłudze dzięki zmianie kształtu.
- Prowadnica i wykończenie Ergonomiczna rączka z eco-skóry jest regulowana. Nowo zaprojektowana prowadnica ma elementy zabezpieczające przed zarysowaniem po złożeniu wózka.
Dane techniczne wózka spacerowego Espiro Wave Pro

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o Espiro Wave Pro
Jakie są kluczowe innowacje w nowym modelu Espiro Wave Pro?
Czy wózek Espiro Wave Pro jest przystosowany do trudniejszego terenu?
Jaka jest maksymalna waga dziecka, dla której przeznaczony jest ten wózek?
Jakie wymiary ma złożony stelaż wózka, np. do transportu w samochodzie?
Czy wózek spacerowy posiada ochronę przed słońcem i deszczem?
Co to jest dwustronna wkładka siedziska i jakie daje korzyści?
Czy w zestawie znajduje się praktyczny dodatek do przewożenia akcesoriów?
Masz pytania dotyczące wózka Espiro Wave Pro lub potrzebujesz pomocy w wyborze?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami!Odkryj również pozostałe produkty od producenta: Zobacz inne wózki i akcesoria Espiro
Specyfikacja
| Waga spacerówki | 9,7 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 33 x 47 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 33 x 21 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 27 x 72 x 57 cm |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | 24 cm (tył), 16 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Zestaw zawiera | Wózek spacerowy, barierka ochronna, osłona na nóżki, torba pielęgnacyjna, uchwyt na kubek |
| Regulacja rączki | łamana (przegubowa) |
| Dobry w teren | tak |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |
| Składanie jedną ręką | tak |