Gokart Fast 3 Drift na akumulator dla dzieci Biały + Funkcja driftu + Silniki 2x150W + Radio LED + Pasy
Cena regularna:
1 499,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Gokart Fast 3 Drift |
| Silnik | 2 x 150W |
| Akumulator | 24V14Ah |
| Koła | Przód : Pianka EVA 22 x 8 cm, Tył : Plastikowe 27 x 11 cm |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Audio |
|
| Wyposażenie | |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 30 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 127 x 59 x 38 cm, |
| Waga Kartonu | 37 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 60 kg, |
| Prześwit | 7 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| FUNKCJA DRIFTU |