Gokart Fast Dragon na akumulator Czarny 30km/h + Silnik 1000W + Koła pompowane + Regulacja siedzenia + Pasy
Cena regularna:
4 139,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd Kart Fast Dragon |
| Siniki | 1000W 48V |
| Akumulator | 48V12Ah |
| Rama |
Wzmacniana metalowa, |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Hamulce |
|
| Maksymalna Prędkość |
|
| Wyposażenie | |
| Start | Kluczyk |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 76Kg |
| Rozmiar Kartonu | 137 x 84 x 60 cm |
| Waga Kartonu | 94 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 65 Kg |
| Prześwit | 15 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka |