HAMAX OUTBACK TWIN przyczepka rowerowa | sportowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Specyfikacja
| Dopuszczalna waga dziecka | 2 x 22 kg |
| Dopuszczalna ładowność | do 40 kg |
| Funkcja przyczepki rowerowej | Tak |
| Funkcja wózka spacerowego | Tak |
| Funkcja wózka do biegania | Dostępne jako akcesorium |
| Regulacja pochylenia oparcia | Tak |
| Regulacja rączki | Tak |
| Rodzaj hamulca | Nożny |
| Amortyzacja | Tak, amortyzacja sprężynowa |
| Rodzaj kół | Tylne koła pompowane |
| Średnica kół tylnych | 20" |
| Waga | 20 kg |
| Zestaw zawiera | Koło do zestawu spacerowego, zestaw do montażu do roweru, wbudowana moskitiera, osłona przeciwsłoneczna |