iCANDY CORE wózek 2w1 | zestaw akcesoriów | Atlantis Blue
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Wózek głęboko spacerowy iCandy Core
iCandy CORE to niespotykana dotąd możliwość konfiguracji wózka głęboko-spacerowego. Stwierdzenie "wielofunkcyjny" jest tutaj wyniesione na zupełnie inny, wyższy poziom. Od teraz jeden wózek jest w stanie zastąpić zarówno wersję terenową jak i miejską ale od początku.
Gondola w iCandy przystosowana jest nie tylko do jazdy na wózku (do 9kg) ale może być również użyta jako łóżeczko. Siedzisko spacerowe natomiast jest w stanie posłużyć aż do 25 kg, a przy użyciu adapterów dystansowych do 15 kg. Oparcie możemy ustawić w czterech pozycjach, od całkowicie leżącej do siedzącej. Wszystkiego dopełni podnoszone oparcie dla łydek. Całość możemy złożyć nie wypinając siedziska, co czyni iCandy CORE kompaktowym wózkiem. Materiały zostały wyposażone w filtr SPF 50+ dla lepszej ochrony przed promieniami słonecznymi, a wentylacja pozwoli zachować odpowiednią cyrkulacje powietrza.
Dzięki możliwości regulacji rozstawu osi i dwóm kompletom kół w zestawie jesteśmy w stanie stworzyć idealną konfigurację wózka iCandy CORE dostosowaną do Naszych potrzeb. Szerszy rozstaw przy kołach terenowych podniesie zdecydowanie komfort jazdy w trudniejszych warunkach i wszelakich nierównościach. Ustawienie miejskie natomiast będzie nieco węższe przy mniejszych kołach czyniąc tym samym iCandy bardziej kompaktowym. Wszystkiego dopełnia zintegrowana podstawka dla starszaka. Oczywiście dzięki dodatkowym adapterom będziemy w stanie zamontować na stelażu wózka większość fotelików noworodkowych.
iCandy CORE to świetnie wykonany wózek z najwyższej klasy materiałów, najnowocześniejszymi funkcjami i niebanalnym projekcie. Rewolucyjne świetlenie LED czyli dwie lampki umiejscowione po bokach zwiększają widoczność wózka, a tym samym i bezpieczństwo.

iCANDY CORE wózek głęboko-spacerowy

Niespotykanie bogaty zestaw akcesoriów w wózku iCandy Core zadowoli nawet najbardziej wymagających rodziców. Dostajemy wszystkie przydatne dodatki wraz z możliwościami konfiguracji samego wózka.

Jedyne takie innowacyjne rozwiązanie firmy iCandy na rynku oferujące zintegrowaną dostawkę. Dzięki adapterom dystansowym jesteśmy w stanie przewozić zarówno starsze jak i młodsze dziecko. Opcji tych użyjemy zarówno z wpiętą gondolą jak i spacerówką w obu trybach jazdy: miejskim i terenowym.

Siedzisko spacerowe można ustawić w 4 pozycjach, w tym w pozycji leżącej. Ale największe wrażenie robi jego nośność, jest to aż 25 kg. Samo siedzisko możemy oczywiście zamontować zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy.

Dwa tryby jazdy w jednym wózku. iCandy Core daje naprawdę ogrom możliwości, w komplecie dostaniemy dwa rodzaje kół. Pozwoli to zamienić zgrabny tryb miejski w tryb terenowy z większymi kołami i nieco szerszym rozstawie osi. Kosz w iCandy zaskoczy swoją pojemnością, bo jest to aż 48 litrów i 10 kg udźwigu. Wszystkiego dopełnia otwór odpływowy.

W obu trybach złożymy iCandy wraz z siedziskiem, co czyni go naprawdę kompaktowym wózkiem.

iCandy Core to nietuzinkowy wózek głęboko-spacerowy. Nie tylko zaskoczy ilością funkcji i możliwości ale przede wszystkim zrobi wrażenie swoim wykonaniem. Dostaniemy naprawdę luksusowe materiały wykończenia z dbałością o najmniejszy detal, a wygodę dziecka potraktowano tutaj naprawdę priorytetowo.

Dzięki adapterom do fotelika samochodowego dostajemy kompletny zestaw podróżny. Na wspomnianych adapterach będziemy w stanie zamontować większość dostępnych fotelików.

W skład zestawu iCandy Core wchodzi:
- Podwozie Core ze zintegrowaną deską dla starszego dziecka
- Siedzisko Core
- Gondola Core
- Koła terenowe
- Koła miejskie
- Plecak
- Śpiworek i wkładka
- Lampka LED x2
- Adaptery dystansowe do spacerówki
- Adaptery do fotelika samochodowego
- Osłona przeciwdeszczowa
- Moskitiera
- Uchwyt na kubek
- Parasolka
- Uchwyt do montażu parasolki
- Ładowarka i klucz do lampek LED
- Torba na koła
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga stelaża z gondolą | Tryb miejski 11,5 kg Tryb terenowy 12,6 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | dł.78 x szer.33 cm |
| Waga spacerówki ze stelażem | Tryb miejski 11,5 kg Tryb terenowy 12,6 kg |
| Waga stelaża | 5 kg bez kół |
| Wymiary stelaża po złożeniu | dł.69 x szer.54 x gł.21 |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 10 kg |
| Zestaw zawiera | Rama, siedzisko spacerowe, gondola, koła terenowe, koła miejskie, plecak, śpiworek, lampka LED x2, adaptery dystansowe, adaptery do fotelika, osłona przeciwdeszczowa, moskitiera, uchwyt na kubek, parasolka, ładowarka do lampek LED, torba na koła |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |
| Premium | tak |
