JOIE ESTRELLA SIGNATURE wózek spacerowy dla bliźniąt | Ebony
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
JOIE ESTRELLA SIGNATURE wózek spacerowy dla bliźniąt

Szukasz idealnego rozwiązania dla swoich bliźniąt? Poznaj Joie Estrella - podwójny wózek spacerowy, z elegancką tapicerką serii Signature. Dedykowany dla dzieci od dnia narodzin, aż do osiągnięcia masy 22 kg, czyli wieku około 4 lat. Joie Estrella Signature to wysokiej jakości materiały, duże koła, system amortyzacji i gwarancja przyjemnych, spokojnych spacerów z dwójką pociech.
Poznaj JOIE ESTRELLA SIGNATURE wózek spacerowy dla bliźniąt:

Regulowane oparcie w modelu Joie Estrella Signature umożliwia podróżowanie w 3 pozycjach, od siedzącej, przez pół-leżącą, jak również całkowicie na płasko. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z wózka już od dnia narodzin. Odrębną regulację posiada także podnóżek.

Budka wózka jest przedłużana dzięki czemu osłonimy pasażerów przed mocniejszym słońcem lub wiatrem. W budce zainstalowano system wywietrzników oraz niewielki wizjer do podglądu na dzieci.

Przestronne siedziska wózka Estrella, oferują udźwig do 22 kg per siedzisko, dzięki czemu wewnątrz wózka przewieziemy również starsze dzieci. Wewnątrz spacerówki maluchy są zabezpieczone 5-punktowymi pasami oraz wspólną dla obu miejsc barierką ochronną. Przetestowana i odpowiednio wyważona dla dwójki dzieci konstrukcja, w połączeniu z bezobsługowymi kółkami oraz systemem amortyzacji, zapewnia wysoką zwrotność i gładkie pokonywanie przeszkód.

Wózek Joie Estrella Signature złożysz do całkiem kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu łatwiej go przechowywać lub transportować w samochodzie. Nowoczesny system składania sprawia, że można go obsługiwać przy użyciu wyłącznie jednej ręki. Pełna waga wózka to niecałe 13 kg.
Specyfikacja
| Waga spacerówki | 12,96 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | 28 x 48 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | 28 x 22 cm |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 37/100/72,5 cm (dł/wys/szer) |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | 22 cm (tył), 18 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Zestaw zawiera | Wózek spacerowy, barierka ochronna, folia przeciwdeszczowa |
| Regulacja rączki | brak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 2 x 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Składanie jedną ręką | tak |