JOIE SPIN 360 GTI fotelik obrotowy 40-105 cm _ do 19,5 kg
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
JOIE SPIN 360 GTI fotelik obrotowy 40-105 cm _ do 19,5 kg

Najnowsza odsłona fotelika Spin, od firmy Joie. Obrotówka od urodzenia, do 4 roku życia i 19,5 kg. Usposobiona w możliwość regulacji pozycji, dodatkowe zabezpieczenia w okolicach głowy dziecka oraz możliwość obrotu jedną ręką to tylko niektóre udogodnienia, które proponuje nam Spin 360 GTI.

W porównaniu do poprzedniej wersji fotelika Spin, mamy rozwiązanie zgodne najnowszymi standardami bezpieczeństwa ECE R129/03 oraz i-Size.

Dla zwiększenia ochrony podczas zderzeń bocznych, umieszczono zagłówek Tri-Protect™ z trzema warstwami pianki, w której skład wchodzi pianka memory Intelli-Fit™, mająca właściwości powrotu do swojego pierwotnego kształtu. Oprócz tego, dokonano również zmiany w postaci wprowadzenia zdejmowanej osłony bocznej.

Aby jazda w foteliku była jeszcze bardziej wygodna, w środku znajdują się dodatkowe wkładki, które pozwolą na idealne dopasowanie pozycji dla rosnącego dziecka.

Sprawdzony system obrotu jedną ręką ułatwi rodzicom umieszczenia malucha w foteliku, a kompaktowe rozmiary sprawią, że nie będzie zajmował dużo miejsca w aucie. Montaż fotelika odbywa się za pomocą złączy ISOFIX. Oprócz tego, wysokość zagłówka można w bardzo prosty sposób dostosować do wysokości dziecka, regulacja jest 6-stopniowa.

Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-4 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-105 cm |
| Zakres wagowy | 0-19,5 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-105 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | nie |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak (zintegrowana z pasami) |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ - wynik poprzedniej wersji - Spin 360 |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Joie |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |