JOIE STEADI R129 z budką - fotelik 40-105cm | Raven
Cena regularna:
549,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Joie Steadi™ R129 z budką | kolor Raven

W obszarze bezpieczeństwa Joie Steadi™ R129 z budką wykorzystuje zagłówek Tri-Protect™ z pianką z pamięcią Intelli-Fit™, co składa się na 3 warstwy ochrony. Fotelik ma także 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z osłonami na ramiona i dolną klamrę oraz blokadę pasa przy montażu za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego.
Komfort wspiera wyściełana wkładka dla niemowląt, która chroni główkę i korpus oraz może być łatwo wyjęta w miarę wzrostu dziecka. Do dyspozycji są 4 pozycje odchylenia (1 do tyłu i 3 do przodu), a także, przytulne tkaniny. Pokrowce są zdejmowane i nadają się do prania.
W codziennym użytkowaniu Joie Steadi™ R129 z budką oferuje zdejmowaną budkę przeciwsłoneczną z filtrem UPF 50+ oraz daszek z siateczki, który chroni oczy dziecka, nie zasłaniając widoku i może być schowany, gdy nie jest potrzebny. Dopasowanie ułatwia system Grow Together™ (jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży) oraz możliwość napięcia uprzęży poprzez jedno pociągnięcie.

Dla jakiego wzrostu przeznaczony jest fotelik samochodowy Joie Steadi™ R129?
Jakie są opcje montażu w Joie Steadi™ R129 i czy używa się ISOFIX?
Do kiedy można wozić dziecko tyłem w Joie Steadi™ R129?
Od kiedy możliwy jest montaż przodem w Joie Steadi™ R129?
Co oznacza Tri-Protect™ i Intelli-Fit™ w Joie Steadi™ R129?
Jak działa regulacja Grow Together™ w Joie Steadi™ R129?
Czy Joie Steadi™ R129 Canopy ma budkę przeciwsłoneczną?
Ile pozycji odchylenia oferuje fotelik samochodowy Joie Steadi™ R129?
Czy pokrowce w Joie Steadi™ R129 z budką można prać?
Jakie są wymiary i waga Joie Steadi™ R129?
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-4 lat |
| Homologacja | ECE R129 |
| Zakres wzrostowy | 40-105 cm |
| Zakres wagowy | 0-18 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-105 cm |
| Noga podpierająca | nie |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | zintegrowana z pasami |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Joie |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |