Koparka Volvo na akumulator Żółta + Ruchoma łyżka + 2 baseniki + 150 piłek + Pilot + Radio MP3 + LED
Cena regularna:
2 629,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Mega Koparka VOLVO |
| Silnik | 2 x 35W, |
| Akumulator | 12V/14Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła | LED przód, |
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika |
| Łyżka Traktora |
|
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Rozmiary Pojazdu z Łyżką | 192 cm x 71 cm x 97 cm, |
| Waga Pojazdu | 27 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 107 cm x 66,5 cm x 57 cm, |
| Waga Kartonu | 31,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 35 Kg, |
| Prześwit | 15 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka, | |
| Kabel Mini Jack, | |
| Pokrowiec | |
| Łopatka | |
| 150 piłeczek + dwa baseniki |