MAXI-COSI EMERALD 360 S fotelik dla dziecka 40-150 cm | Tonal Black
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
MAXI-COSI EMERALD 360 S fotelik dla dziecka 40-150 cm

Maxi-Cosi Emerald 360 S oferuje komfort i bezpieczeństwo przez wiele lat, dostosowując się do wzrostu dziecka od pierwszych dni życia aż do 12. roku życia (150 cm). Dzięki mechanizmowi obrotu FlexiSpin 360° i czterem wygodnym pozycjom odchylenia, Maxi-Cosi Emerald 360 S zapewnia bezpieczne podróżowanie samochodem na każdym etapie rozwoju dziecka.

Emerald spełnia najnowsze i najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa fotelików samochodowych, znane jako i-Size. Wyposażony w wbudowany system ochrony bocznej G-CELL, fotelik skutecznie pochłania siłę uderzenia podczas kolizji i rozprasza ją na boki, minimalizując ryzyko dla ciała dziecka.



- uniwersalność, od urodzenia aż do 12 roku życia (do 150 cm),
- mechanizm obrotu FlexiSpin 360,
- cztery stopnie regulacji fotelika,
- ochrona boczna G-Cell,
- zintegrowana wkładka dla noworodka,
- łatwa regulacja uprzęży,
- tkaniny EcoCare,
- możliwość 5-letniej wymiany powypadkowej.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Fotelik uniwersalny |
| Przybliżony wiek dziecka | 0-12 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 40-150 cm |
| Zakres wagowy | 0-36 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 40-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 100-150 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | Nie |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Montaż pasem samochodowym | tak (opcjonalny w przedziale 100-150 cm) |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka (do 105 cm) | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Zapięcie dziecka (od 100 cm) | pas samochodowy |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Waga fotelika | 12,7 kg |
| Producent | Maxi-Cosi |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | tak |