MAXI-COSI PEARL 360 2 i-Size 61-105 cm fotelik | Authentic Graphite
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Maxi Cosi Pearl 360 i-Size jest to kolejny świetny fotelik z RODZINY 360 - nowej generacji fotelików Maxi Cosi. Wyposażony został w funkcję obrotu siedziska zapiętego na bazie ISOFIX FamilyFix 360. Jest on kontynuacją fotelików Maxi Cosi Pebble 360 lub Coral 360 i posłuży dziecku do około 4 roku życia (od 61 do 105 cm lub 17.5 kg).
Fotelik montujemy w aucie za pomocą bazy FamilyFix 360 (do kupienia osobno) dzięki której możemy cieszyć się świetnym, obrotowym fotelikiem z możliwością jazdy zarówno tyłem jak i przodem. Dzięki technologiom takim jak ClimaFlow, która odpowiada, za cyrkulację powietrza, czy G-Cell czyli dodatkową ochronę boczną dostajemy nie tylko bezpieczny ale i bardzo komfortowy dla dziecka fotelik. Wszystko to zgodne z normą i-Size (R-129/03).
.
POZNAJ MAXI COSI PEARL 360 i-Size

Prosty oraz intuicyjny system obrotu FlexiSpin pozwoli obrócić fotelik jedną ręką, dzięki czemu będzie dużo łatwiej włożyć dziecko.

Możliwość obrotu zapewnia także szybką zmianę kierunku jazdy tył/przód.

System ClimaFlow zapewnia świetną cyrkulację powietrza dzięki oddychającym tkaninom oraz piankom aby zapewnić dziecku jak najbardziej komfortową temperaturę.

Pięciopunktowe pasy wewnętrzne wyposażone są w system Easy-In, co znacznie ułatwi wyjmowanie dziecka.

Regulowany zagłówek pozwoli na dokładne dopasowanie do dziecka, a pianki memory zadbają o komfort jazdy.
Wszystko to, aby było nie tylko wygodnie ale przede wszystkim bezpiecznie.

Skorupa Pearl 360 i-Size została wyposażona w innowacyjny system ochrony bocznej G-Cell, który jest dodatkowo wbudowany w fotelik.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Maluch |
| Przybliżony wiek dziecka | ~6 msc - 4 lat |
| Homologacja | ECE R129/03 |
| Zakres wzrostowy | 61-105 cm |
| Zakres wagowy | 0-17,5 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem i przodem |
| Zakres jazdy tyłem | 61-105 cm |
| Zakres jazdy przodem | 76-105 cm |
| Montaż ISOFIX | tak |
| Noga podpierająca | tak |
| Top Tether | nie |
| Montaż pasem samochodowym | nie |
| Pasy kotwiczące | nie |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | tak (zintegrowana z pasami) |
| Obrotowe siedzisko | tak |
| Regulacja pochylenia | tak |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Producent | Maxi-Cosi |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | tak |