Mercedes Benz C63 AMG dla dzieci Czarny + Pilot + 5-pkt pasy + EVA + Bagażnik + MP3 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Mercedes-Benz C63 AMG czarny |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V/7Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany Włącznik z Odgłosami Silnika, |
| Otwierane Drzwi |
|
| Siedzenie |
|
| Bagażnik |
|
| Uchwyt transportowy |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 17 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 117 x 59 x 35,5 cm, |
| Waga Kartonu | 21 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Usb Pendrive z filmem instruktażowym, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą poziom naładowania baterii, | |
| Pokrowiec Na Pojazd | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pilot R/C. |