Mercedes G63 AMG Autko na akumulator Czerwony + Pilot + 6 kół EVA + Wolny Start + MP3 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Mercedes G63 6x6 |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V/10Ah, |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył, |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika, |
| Otwierane Drzwi |
|
| Siedzenie |
|
| Bagażnik |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 16 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 120 x 60 x 35 cm |
| Waga Kartonu | 20 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg, |
| Prześwit | 17 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie baterii, | |
| Pilot, | |
| Pokrowiec Na Pojazd, |