MOON PIU wózek głęboko-spacerowy 2w1 | Moss Green
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
MOON PIU wózek głęboko-spacerowy 2w1

Świetny wózek głęboko-spacerowy od niemieckiej marki MOON jakim jest PIU. Wysokiej jakości materiały wykonania to dopiero początek wszystkich jego zalet. Obszerna, wentylowana gondola z przedłużaną budką dla lepszej ochrony posłuży do 9 kg. Wnętrze natomiast posiada materacyk austriackiego producenta Träumeland o jakości łóżeczka dla niemowląt. Ten oddychający materacyk zmniejsza ryzyko przegrzania czy odwodnienia. Wszystko to jest osłonięte budką z materiału chroniącego od wiatru oraz wyposażonej w filtry UV 50+. Wygodny uchwyt do przenoszenia gondoli wraz z przyciskami z pamięcią będą połączeniem znacznie ułatwiającym codzienne korzystanie z MOON PIU.
Siedzisko spacerowe będzie oczywiście dwukierunkowe i w obu kierunkach będziemy mogli je położyć niemal na płasko, aż do 22 kg. Sama budka w MOON PIU posiada możliwość przedłużenia oraz regulacji wysokości, dodatkowo filtry UV 50+ oraz panel wentylacyjny. Największym atutem natomiast jest możliwość złożenia wózka wraz z wpiętym siedziskiem spacerowym, zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy.
Idealnym podsumowaniem MOON PIU będzie jego amortyzacja, z zawieszeniem na wszystkich kołach. Łożyska kulowe zapewnią lepsze tłumienie wstrząsów aby komfort jazdy był jeszcze większy. Duży kosz pomieści wszystkie potrzebne rzeczy na spacer lub zakupy lub wszystko to razem.






Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 12,5 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 12,9 kg |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Zestaw zawiera | Rama, siedzisko spacerowe, gondola |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Panoramiczna wentylacja w gondoli | tak |
| Regulacja rączki | łamana (przegubowa) |
| Dobry w teren | tak |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Składanie jedną ręką | tak |