Motor na akumulator BMW S1000 RR dla dzieci Czerwony + Kółeczka pomocnicze + Nóżka podpórka
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Motor BMW S1000RR Czerwony |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V7Ah, |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Dodatkowe wyposażenie |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Dźwięki w kierownicy, |
| Start | Kluczyk, |
| Siedzenie | Czarna Ekoskóra, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu | 110 x 47 x 68 cm, |
| Waga Pojazdu | 14,6 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 110 x 41 x 68 cm, |
| Waga Kartonu | 18,1 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 12,5 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie 12V1000mA, |