Motor Night Rider na akumulator dla dzieci Biały + Kółka pomocnicze + MP3 USB + Gaz w manetce
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Motor Night Rider |
| Silnik |
|
| Akumulator | 6V4Ah, |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Dodatkowe wyposażenie |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Dźwięki w kierownicy,MP3, SD, USB |
| Start | Podświetlany przycisk |
| Siedzenie | Plastikowe: 37 x 14 cm |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu | 103 x 53 x 62,5 cm, |
| Waga Pojazdu | 9,85 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 82 x 53 x 28 cm, |
| Waga Kartonu | 11,7 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 11,5 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie 6V500mA, |