Motorek Cross Super Speed Niebieski
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Motorek Cross Super Speed |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V7Ah, |
| Koła |
|
| Zawieszenie |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Siedzenie | 35 x 13 cm, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 10,2 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 77 x 35 x 47 cm, |
| Waga Kartonu | 12,4 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg, |
| Prześwit | 16 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka, | |
| Dokręcane kółka boczne. |