Motorek R1 Superbike elektryczny dla dzieci Biały + Kółka pomocnicze + Klakson + Światła LED
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Motorek R1 Superbike |
| Silnik | 30W |
| Akumulator | 6V/7Ah |
| Koła |
|
| Biegi | Przód/Tył, |
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki | Przyciski z klaksonem, |
| Start | Kluczyk, |
| Siedzenie |
|
| Elementy dodatkowe | Dokręcane kółka boczne, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 10 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 89 x 40 x 51 cm, |
| Waga Kartonu | 13 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja | |
| Ładowarka |