MUUVO QUICK 4.0 wózek głęboko spacerowy 2w1 | Iron Graphite
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
MUUVO QUICK 4.0 wózek głęboko spacerowy 2w1

MUUVO Quick 4.0 to wózek 2w1, wyposażony w duże, żelowe koła oraz amortyzację, zapewniający komfort dla dzieci i rodziców. Zupełnie nowa spacerówka zastosowana w modelu 4.0 charakteryzuje się wentylowanym oparciem, płynną regulacją pasów oraz regulowaną wysokością budki, zapewniając doskonały komfort jazdy dzieciom w każdym wieku. W spacerówce zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zostały dodatkowo wyposażone w klamrę magnetyczną, dzięki której zapinanie ich jest szybkie i wygodne. Poszerzona gondola, którą można zamontować bezpośrednio na stelażu lub na adapterach podwyższających, wyposażona jest w system Memory Buttons. Dzięki temu możesz ją wypiąć bezpiecznie i wygodnie jedną ręką. Dodatkowo, z myślą o rodzicach, stworzono system montażu torby na teleskopowej rączce wózka. W zestawie znajdziesz dodatkowe paski, dzięki którym możesz dostosować jej pozycję tak, jak ci odpowiada.

Poznaj MUUVO QUICK 4.0:

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu regulacji budki, spacerówka wózka QUICK 4.0 rośnie wraz z dzieckiem.

W zestawie znajdują się adaptery podwyższające, które pozwalają na dopasowanie wysokości gondoli do wzrostu rodzica.

Zamiast ozdobnych przeszyć, wykonano geometryczne tłoczenia, które są tworzone za pomocą technologii Hot Pressed Lines.

Nowa, rozszerzona gondola Quicka 4.0 została wyposażona w innowacyjny system wentylacji 3D Airflow, co gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza nawet w najgorętsze dni.

Z myślą o wygodzie rodziców, w modelu Quick 4.0 dodane zostały dodatkowe zapięcia do torby, umożliwiające regulację wysokości jej zamocowania.

Perforowane oparcie spacerówki połączone z wentylacyjnymi elementami w siedzisku doskonale sprawdzi się podczas spacerów latem.

System składania Quick 4.0 to prawdziwa wygoda dla rodziców w podróży. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, składanie tego wózka staje się szybkie i bezproblemowe. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca, co sprawia, że jest bardzo kompaktowy i łatwy do przechowywania, nawet w niewielkich przestrzeniach.
Dodatkowo, wózek Quick 4.0 wyposażony jest w praktyczny pas do przenoszenia, co ułatwia jego transport oraz przechodzenie przez schody czy przeszkody. To rozwiązanie znacznie ułatwia życie rodzicom, zapewniając im wygodę i funkcjonalność w każdej sytuacji.

- Moskitierę,
- Foliię przeciwdeszczową,
- Dwustronną wkładkę na siedzisko,
- Śpiworek,
- Praktyczną torbę,
- Zaczepy do torby.
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga gondoli | 4 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 11,25 |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | 79,5 cm x 38 cm |
| Waga spacerówki | 3,6 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 10,85 kg |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Waga stelaża | 7,25 kg |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 59 xm x 33 cm x 58 cm |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Zestaw zawiera | moskitiera, folia przeciwdeszczowa, praktyczna torba, dwustronna wkładka, śpiworek, zaczepy do torby |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Panoramiczna wentylacja w gondoli | tak |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Składanie jedną ręką | tak |
| Mały po złożeniu | tak |