MUUVO QUICK wózek głęboko spacerowy 2w1 | Onyx Black
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
MUUVO QUICK wózek głęboko spacerowy 2w1
Muuvo Quick to najbardziej podstawowa wersja popularnej rodziny wózków QUICK. Prosty w obsłudze, nowocześnie wyglądający wózek 2w1 zapewnia rodzicom wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do bezpiecznych i miłych spacerów.
Poznaj Muuvo Quick :

Wózek przystosowany do rodzica
Każdy rodzic jest inny oraz posiada różne, indywidualne preferencje. W wózku Muuvo Quick 2023 możemy łatwo dopasować wysokość rączki dzięki regulacji teleskopowej. Gondola również może znaleźć się na dwóch wysokościach dzięki dołączonym do kompletu z wózkiem adapterom podwyższającym.

Amortyzacja i bezobsługowe koła
Podróż z dzieckiem ma być bezpieczna oraz wygodna. Amortyzatory wózka w połączeniu z dużymi, żelowymi kołami o średnicy 10 cali z tyłu oraz 7 cali z przodu, zredukują wstrząsy i uczynią spacer przyjemnym i komfortowym.

Pełna funkcjonalność
Gondola wózka posiada powiększaną budkę, dodatkowy chowany daszek, wiatrołap oraz duży rozpinany panel wentylacyjny. Podobnie regulowana jest budka siedziska spacerowego. Dodatkowo siedzisko możemy zapiąć zarówno przodem jak i tyłem do rodzica. Plecki są regulowane i możliwe do ustawienia w trzech pozycjach: siedzącej, pół leżącej, na płasko. Opcję zmiany pozycji ma również podnóżek.

Proste i kompaktowe składania
Wózek Muuvo Quick jest niezwykle prosty w składaniu oraz zajmuje wyjątkowo mało miejsca. Aby złożyć wózek nie musimy zdejmować siedziska spacerowego. Quick to idealne rozwiązanie dla niewielkich samochodów z ograniczonym miejscem bagażowym.

Na każde warunki pogodowe
Z Muuvo Quick pogoda nie stanowi wyzwania. Tapicerka wózka jest wodoodporna i wyposażono ją w filtr UV50. Na chłodniejsze dni spacerówkę wyposażono w dodatkową osłonkę na nóżki.

Pełne wyposażenie
Wszystko czego możesz potrzebować na spacerze dostajesz razem z wózkiem! W komplecie z Muuvo Quick znajdziesz torbę, moskitierę, folię przeciwdeszczową, okrycie na nóżki oraz adaptery podwyższające gondolę.
Opcjonalnym akcesorium do dokupienia osobno są adaptery umożliwiające wpięcie fotelika samochodowego.
Specyfikacja
| Dopuszczalne obciążenie gondoli | 9 kg |
| Waga gondoli | 4 kg |
| Waga stelaża z gondolą | 11,25 kg |
| Wymiary wewnętrzne gondoli | dł. 79 cm x szer. 34 cm |
| Waga spacerówki | 3,4 kg |
| Waga spacerówki ze stelażem | 10,65 kg |
| Wymiary oparcia (szerokość / wysokość) | wys. 50 cm |
| Wymiary siedziska (szerokość / głębokość) | szer. 33 cm / gł. 21 cm |
| Waga stelaża | 7,25 kg |
| Wymiary stelaża po złożeniu | dł. 59 x szer. 58 x wys. 33 cm |
| Amortyzacja | Tak |
| Średnica kół | 10 cali tył / 7 cali przód |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 3 kg |
| Zestaw zawiera | Rama z kołami, gondola, siedzisko spacerowe, kosz, torba, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, osłona na nóżki, adaptery podwyższające. |
| Montaż spacerówki tyłem i przodem | tak |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Możliwość składania gondoli | tak (na płasko) |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Dla wysokich rodziców | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | piankowe |
| Składanie jedną ręką | tak |
| Mały po złożeniu | tak |