NUNA TRVL DUBL podwójny wózek spacerowy | Caviar
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Podwójna przygoda bez kompromisów – Odkryj wózek NUNA TRVL DUBL
Wózek spacerowy NUNA TRVL DUBL to przełomowe rozwiązanie dla rodziców dwójki dzieci, którzy cenią sobie maksymalny komfort, wyjątkową funkcjonalność i elegancję. Ten innowacyjny, podwójny wózek z siedziskami obok siebie został zaprojektowany tak, aby z łatwością mieścił się w standardowych drzwiach oraz wąskich przejściach, eliminując codzienne trudności. Dzięki dwóm niezależnym siedziskom, każde z dzieci ma zapewnioną spersonalizowaną przestrzeń i wygodę, co pozwala na podwójną przygodę i jednocześnie niezależne spacery. Lekka konstrukcja o wadze zaledwie 12,8 kg oraz mechanizm składania jedną ręką sprawiają, że TRVL DUBL jest niezwykle łatwy do przenoszenia za pałąk i samodzielnie stoi po złożeniu. To idealny produkt dla aktywnych rodzin, przyzwyczajonych do miejskiego pośpiechu i zgiełku. Ten wózek to gwarancja bezpieczeństwa i wygody od pierwszych dni życia (w systemie podróżnym) aż do osiągnięcia przez dziecko 22 kg wagi na jedno siedzisko. Wytrzymałe opony wypełnione pianką EVA oraz amortyzacja wszystkich kół zapewniają wyjątkową zwrotność i komfort jazdy niezależnie od terenu, zamieniając każde prowadzenie w marzenie. Co ważne dla miłośników rozrywki, wózek jest zgodny ze standardem Disneya, dzięki czemu możesz zabrać go do większości parków rozrywki. Zadbaj o styl i funkcjonalność wybierając NUNA TRVL DUBL – wózek, który dorównuje Waszej podwójnej miłości do podróżowania.
Co znajdziesz w zestawie podwójnego wózka NUNA TRVL DUBL?
- ✔Wózek spacerowy NUNA TRVL DUBL – gotowy do jazdy w każdych warunkach.
- ✔Folia przeciwdeszczowa – pełna ochrona na wypadek niepogody.
- ✔Torba podróżna – ułatwienie przenoszenia i przechowywania złożonego wózka.
- ✔Pałąk z luksusowej skóry ekologicznej – zdejmowany, obrotowy, ułatwiający wchodzenie dzieci.
Kluczowe cechy, działanie i korzyści wózka TRVL DUBL

Specyfikacja i dane techniczne NUNA TRVL DUBL
Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o Wózek NUNA TRVL DUBL
Czy wózek NUNA TRVL DUBL zmieści się w standardowych drzwiach wejściowych?
Od jakiego wieku można używać podwójny wózek spacerowy TRVL DUBL?
Czy mogę zamontować fotelik PIPA™ na wózku TRVL DUBL?
Jak działa składanie wózka i czy jest on łatwy do transportu?
Czy siedziska w podwójnym wózku NUNA są niezależne od siebie?
Jaka jest pojemność kosza do przechowywania w TRVL DUBL?
Czy NUNA TRVL DUBL jest wózkiem terenowym?
Kontakt i Inne Produkty Producenta NUNA
Masz pytania dotyczące wózka TRVL DUBL lub potrzebujesz pomocy w wyborze?
Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIOdkryj pełną gamę produktów marki NUNA, znanego z luksusu, bezpieczeństwa i innowacji.
Specyfikacja
| Waga spacerówki ze stelażem | 12,8 kg (waga bez barierki) |
| Materiał stelaża | Aluminium |
| Wymiary stelaża po złożeniu | 41 x 78 x 74 cm |
| Amortyzacja | Tak, na wszystkie 4 koła |
| Średnica kół | 22,4 cm (tył), 19 cm (przód) |
| Blokada przednich kół do jazdy na wprost | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie kosza | 10 kg |
| Zestaw zawiera | Rama wózka, koła, kosz zakupowy, barierka ochronna, folia przeciwdeszczowa, torba do transportu |
| Możliwość zamontowania fotelika | tak |
| Dobry w teren | tak |
| Maksymalne obciążenie spacerówki | 2 x 22 kg |
| Regulacja oparcia na płasko | tak |
| Rodzaj kół | żelowe |
| Składanie jedną ręką | tak |
| Premium | tak |