facebook
Producent: Kiddy

Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 15-36 kg

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość
szt.
Zyskujesz 8 990 pkt [?]
Schowek

Opis produktu

Cruserfix 3 to fotelik przeznaczony dla dzieci z grupy II i III (15-36 kg) znacząco przekraczający wymagane prawem normy w zakresie bezpiecznego przewożenia małych pasażerów. Unikalną funkcją fotelika jest zintegrowany system regulacji wysokości zagłówka i szerokości w ramionach, dzięki czemu fotelik z łatwością dopasowuje się do wzrostu oraz sylwetki dziecka. Dodatkową funkcjonalności jest głębsze usadowienie siedziska w foteliku oraz podnóżek z możliwością dostosowania w pięciu pozycjach co znacząco poprawia komfort, oraz bezpieczeństwo dzięki optymalnej adaptacji ergonomiki dziecka. Za bezpieczeństwo dziecka w foteliku odpowiadają takie systemy jak Honey Comb 2 (zaawansowany technologiczne materiał pochłaniający energię zastosowany we wrażliwych okolicach głowy i ramion), oraz Kiddy Shock Absorber (system pochłaniający energię działającą na 3 pkt pas samochodowy w razie wypadku lub gwałtownego hamowania). Dzięki zastosowaniu praktycznych łączników k-fix + fotelik można łatwo przymocować do systemu ISOFIX w samochodzie. System ten umożliwia również przesuwanie fotelika na boki w celu pochłonięcia energii uderzenia bocznego. Cruiserfix 3 łączy w sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa udowodniony w testach ADAC 2017 (fotelik otrzymał ocenę 4/5) razem z wygodą nawet podczas dłuższych podróży, dzięki możliwości regulacji ułożenia oparcia fotelika.

 

Regulowany i wygodny
Model Cruiserfix 3 można dostosowywać indywidualnie do wielkości ciała dziecka. Oparcie pod plecy o regulowanej szerokości i wysokości rośnie wraz z dzieckiem od wieku ok. 3 do 12 lat, dopasowując się idealnie do jego wielkości. Podnóżek z możliwością regulacji w pięciu pozycjach można dostosować idealnie do potrzeb dziecka.

Maksymalna ochrona przed uderzeniem bocznym
Zaawansowany technologicznie materiał "Honey Comb 2" pochłaniający energię jest stosowany we wrażliwych okolicach głowy i ramion, zapewniając szczególna ochronę tym wrażliwym miejscom ciała dziecka.

Kiddy Shock Absorber
Dzieci w fotelikach grupy II i III zawsze zabezpieczone są trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. Jednak ten system zaprojektowano z myślą o dorosłych. Kiddy Shock Absorber pochłania energię działającą na trzypunktowy pas i chroni dziecko w razie wypadku lub gwałtownego hamowania.

Odpowiednie klamry na przejście pasów samochodowych
Poprowadzenie pasa oznaczone na czerwono nie tylko ułatwia zapięcie, ale także eliminuje ryzyko niewłaściwego użycia.

Łączniki K-fix+
Dzięki użyciu praktycznych łączników k-fix+ fotelik można łatwo przymocować do systemu Isofix w samochodzie. Zoptymalizowany system k-fix+ umożliwia również przesuwanie fotelika na boki w celu pochłonięcia energii uderzenia bocznego podczas wypadku. W samochodach bez systemu Isofix łączniki k-fix+ można łatwo składać.

 

 

 

Zarejestruj swój produkt Kiddy
Foteliki samochodowe Kiddy są wykonane jedynie ze starannie dobranych i dokładnie sprawdzonych materiałów. Firma Kiddy jest przekonana co do wysokiej jakości swoich produktów. Dlatego dobrowolnie przedłuża ustawowy obowiązek gwarancji z dwóch, na trzy lata i w ten sposób gwarantuje Państwu dodatkowe usługi i bezpieczeństwo, bez żadnego ale. Aby przedłużyć gwarancję z 2 do 3 lat należy zarejestrować produkt na stronie http://www.kiddy.de/pl

Wymiana powypadkowa Kiddy
W przypadku, gdy fotelik Kiddy brał udział w poważnym wypadku samochodowym, nie powinien być nadal stosowany. Pęknięcia lub uszkodzenia, które mogły powstać mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka. Specjalny serwis KIDDY sprawdza, czy wypadek nie spowodował żadnych szkód związanych z bezpieczeństwem fotelika. W przypadku kiedy stwierdzą, że fotelik nie nadaje się na dalsze użytkowanie rodzic otrzyma nowy fotelik od firmy KIDDY za darmo. Wszystko, co należy zrobić to wypełnić formularz na oficjalnej stronie producenta i wysłać fotel, który brał udział w wypadku samochodowym wraz z dowodem zakupu i raportem policji z miejsca wypadku (kopię dowodu zakupu oraz raport jest obowiązkowy). Wypadek oraz wymiana usług KIDDY jest ważna tylko w przypadku foteli nie starszych niż 6 lat od daty zakupu, a które zostały zgłoszone w ciągu 3 miesięcy od chwili wypadku.

 

 

Dane techniczne

Wiek dziecka 4-12 lat
Homologacja ECE R44/04
Zakres wagowy 15-36 kg
System montażu ISOFIX i/lub 3 pkt pas samochodowy
Pasy kotwiczące Nie
Top Tether Nie
Noga podpierająca Nie
Kierunek montażu Przodem do kierunku jazdy (FWF)
Zapięcie dziecka 3 pkt pas samochodowy
Dodatkowa ochrona boczna Tak
Dodatkowe systemy bezpieczeństwa Kiddy Shock Absorber
ADAC ocena ogólna 4
ADAC ocena bezpieczeństwa 4
Obrót siedziska Nie
Odchylenie oparcia Tak
Pochylenie siedziska Nie
Regulacja szerokości Tak
Wkładki redukujące Nie
Waga 7,600 kg
SKLEPY STACJONARNE
Centrum Fotelików KRAKÓW
ul. Gromadzka 46
pon/śr/czw/pt: 10:00 - 18:00
wt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 15:00
tel.: 12 307 11 88
Centrum Fotelików KATOWICE
ul. Radockiego 291
pon/śr/czw/pt: 10:00 - 18:00
wt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 15:00
tel.: 32 307 66 55
kielce
Centrum Fotelików KIELCE
ul. Podlasie 16C
pon - pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 15:00
tel.: 41 307 00 23
rzeszow
Centrum Fotelików RZESZÓW
ul. Sikorskiego 1A
pon - pt: 10:00 - 18:00
sob: 10:00 - 15:00
tel.: 17 200 00 15
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl