Promocja Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas na czacie, prześlemy Ci KOD RABATOWY!

Foteliki Thule

Opcje przeglądania
Producent
Etap rozwoju dziecka
Montaż ISOFIX
Montaż pasem samochodowym
Obrotowe siedzisko
Premium
Cena
  • od
    do
Promocja

Bezpieczne foteliki dla dzieci

Czym powinny charakteryzować się bezpieczne foteliki dla dzieci? Muszą być nie tylko odpowiednio dobrane do grupy oraz przedziału wiekowego dziecka, ale też odznaczać się najwyższymi notami z testów zderzeniowych. Przy ich wyborze warto zwrócić także zwrócić uwagę na certyfikaty. O wszystkich tych kwestiach piszemy bardziej szczegółowo w kolejnych akapitach.

Foteliki montowane tyłem, czy przodem? Które wybrać?

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór fotelików samochodowych dla dzieci montowanych tyłem do kierunku jazdy (RWF), oraz przodem (FWF). Na uwagę zasługują również foteliki obracane, a więc takie które pozwalają na oba sposoby montażu. Jak wyraźnie pokazują testy, foteliki RWF zapewniają 5 krotnie bardziej bezpieczną jazdę, niż jakiekolwiek inne. O dobieraniu fotelika przeczytacie więcej w naszym artykule Jaki fotelik dla dziecka?.

Testy oraz certyfikaty

Nasze foteliki mogą pochwalić się najwyższymi ocenami z testów zderzeniowych. Mowa tutaj przede wszystkim o tych najpopularniejszych i najbardziej uznanych, jak ADAC, TEST PLUS, TNO, czy PIMOT. Nie bez znaczenia pozostają także certyfikaty. Innymi słowy, sadzając dziecko w fotelik z naszego sklepu możecie mieć pewność ich pełnego profesjonalizmu

Marki docenione przez rodziców

Przy wyborze fotelika samochodowego zwróćmy uwagę również na jego markę. W Centrum Fotelików znajdziecie produkty sprawdzonych, popularnych firm, jak chociażby Cybex, Britax Recaro, czy Maxi Cosi, oraz innych znakomitych marek. W ciągu długich lat swojej działalności ich fotele doceniło wielu rodziców. Trudno wyobrazić sobie lepszą rekomendację.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium