Britax Romer BABY-SAFE 3 i-SIZE fotelika dla noworodka 40-83 cm | Frost Grey
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Britax Römer BABY-SAFE 3 i-SIZE fotelik dla noworodka 40-83 cm

Britax Römer BABY-SAFE 3 i-Size to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia (40 cm) do 83 cm i 13 kg. Jak każdy fotelik tego typu, również BABY-SAFE 3 i-Size przez cały okres użytkowania skierowany jest tyłem do kierunku jazdy. Fotelik stanowi część zestawu modularnego w skład którego poza bazą ISOFIX (dostępna osobno - kliknij i przejdź do oferty fotelika z bazą) wchodzi fotelik dla malucha - Dualfix i-Sense. Fotelik może zostać zapięty w samochodzie za pomocą bazy montażowej ISOFIX, która wyposażona został w funkcję obrotu oraz regulacji pochylenia lub opcjonalnie za pomocą 3 pkt pasa samochodowego.

Poznaj Britax Römer BABY-SAFE 3 i-SIZE

Montaż fotelika
Fotelik może zostać zapięty w samochodzie na dwa sposoby. Za pomocą bazy montażowej ISOFIX (dostępna osobno) która może być jednocześnie wykorzystana do zapinania większego fotelika do 18 kg (Dualfix 3 i-Size) oraz pozwala na obracanie siedziska do boku oraz regulację pochylenia lub za pomocą 3 pkt pasa samochodowego.

Zapinanie dziecka w BABY-SAFE 3 i-SIZE
Przez cały okres użytkowania dziecko zapięte jest w foteliku za pomocą pięciopunktowej uprzęży wewnętrznej. Dodatkowo siedzisko wyposażone jest we wkładkę redukcyjną której zadaniem jest zapewnienie dziecku optymalnej ilości miejsca oraz prawidłowej pozycji.

Daszek z filtrem UPF 50+
W foteliku tek klasy, nie mogło oczywiście zabraknąć wbudowanej budki. Nie tylko zabezpieczy ona dziecko przed słońcem, ale sprawdzi się również jako osłonko od wiatru czy lekkiego deszczu.

Czyszczenie tapicerki Britax Römer BABY-SAFE 3 i-SIZE
Łatwość zdejmowania całej tapicerki pozwoli na bezproblemowe czyszczenie czy pranie.

Britax Römer BABY-SAFE 3 i-Size montaż na stelażu wózka
Fotelik może być również dopełnieniem zestawu podróżnego razem z wózkiem. Fotelik wpina się za pomocą adapterów w stelaż wózka Britax Smile III. Istnieje również możliwość wpinania go w stelaże wózków innych marek, w tym przypadku konieczne jest posiadanie odpowiednich adapterów.

Britax Römer BABY-SAFE 3 i-SIZE ocena w testach zderzeniowych ADAC
W testach zderzeniowych ADAC fotelik BABY-SAFE 3 i-SIZE otrzymał ocenę 4/5 co potwierdziło wysoką jakość wykonania oraz wysoki poziom ochrony jaki zapewnia ten fotelik samochodowy.
Specyfikacja
| Etap rozwoju dziecka | Niemowlę |
| Przybliżony wiek dziecka | ~0-15 miesięcy |
| Homologacja | ECE R129 |
| Zakres wzrostowy | 40-83 cm |
| Zakres wagowy | 0-13 kg |
| Kierunek jazdy | Tyłem | RWF |
| Montaż pasem samochodowym | tak |
| Zapięcie dziecka | zintegrowana uprząż 5-cio punktowa |
| Regulacja wysokości zagłówka | zintegrowana z pasami |
| Regulacja pochylenia | nie |
| Ocena ogólna ADAC | ★★★★☆ |
| Ocena za bezpieczeństwo ADAC | ★★★★☆ |
| Możliwość demontażu tapicerki do prania | tak |
| Waga fotelika | 4,6 kg |
| Producent | Britax Römer |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiana powypadkowa | nie |