THULE CHARIOT CAB 2 podwójna przyczepka rowerowa | sportowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Poznaj Thule Chariot Cab 2

Thule Chariot Cab 2 to wielofunkcyjna przyczepka sportowa przeznaczona dla dwójki dzieci możesz używać jej zarówno podczas spaceru, jazdy na rowerze, biegania jak i nawet przy sportach zimowych jak narty biegowe (po zastosowaniu specjalnych akcesoriów). Posiada bardzo duże siedzisko dla wyższych dzieci oraz obszerną torbę o pojemności ponad 100L. Regulowane zawieszenie oraz niezależnie wychylane siedziska dodatkowo zwiększają komfort podróży.

W zestawie z przyczepką dostajemy koła spacerowe oraz zestaw umożliwiający montaż przyczepki do roweru.

Najważniejsze chechy:

Regulacja oparcia umożliwia drzemkę zarówno podczas jazdy na rowerze jak i podczas spaceru. Oparcia regulują się niezależnie.

Bardzo obszerna torba bagażowa pozwoli Ci zabrać wszystko co będzie potrzebne podczas każdej wycieczki.

Chariot Cab 2 wyposażono w obszerne siedzenie w rozmiarze XL co zapewni sporo przestrzeni nawet dla wyższych dzieci. Dodatkowo siedziska wyścielone są miękką wkładką którą można zdemontować do czyszczenia. Dodatkowo Chariot Cab 2 posiada twardą podłogę.

Regulowane zawieszenie pozwoli dostosować prace zawieszenia pod wagę dziecka, zapewniając płynną jazdę.

W zestawie dołączona jest tylna lampka poprawiająca widoczność w nocy oraz pochmurne dni.

Dodatkowe otwory wentylacyjne zapewniają lepszy przepływ powietrza i pozwalają kontrolować temperaturę wewnątrz przyczepki.

Funkcja Click n’ Store pozwala na przechowanie na wózku dodatkowych akcesoriów spacerowych, do biegania i do jazdy na rowerze.

Łatwe składanie ułatwia transport jak i przechowywanie przyczepki.
Możliwe konfiguracje:

Przyczepka rowerowa

Wózek spacerowy

Wózek biegowy

Przyczepka do sportów zimowych(np. narciarstwa biegowego)
Specyfikacja
| Dopuszczalna waga dziecka | 2 x 22 kg |
| Dopuszczalna ładowność | 45 kg |
| Funkcja przyczepki rowerowej | Tak (w zestawie) |
| Funkcja wózka spacerowego | Tak (w zestawie) |
| Funkcja wózka do biegania | Tak (wymagane dokupienie zestawu biegowego) |
| Regulacja pochylenia oparcia | Tak (niezależnie na każde siedzisko) |
| Regulacja rączki | Tak |
| Rodzaj hamulca | Nożny |
| Amortyzacja | Amortyzowane tylne koła |
| Wymiary po złożeniu (bez kół) | 110 x 80 x 46 cm |
| Rodzaj kół | Tylne koła pompowane |
| Średnica kół tylnych | 20" |
| Waga | 16,35 kg |
| Zestaw zawiera | Przyczepka sportowa, koła do zestawu spacerowego, zestaw do montażu do roweru, lampka tylna, folia przeciwdeszczowa, zaciski do poprawy przepływu powietrza przy zamontowanej folii, |