THULE CHARIOT SPORT 2 podwójna przyczepka rowerowa | sportowa Spectra Yellow
Cena regularna:
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
Poznaj Thule Chariot Sport 2

Thule Chariot Sport 2 to wielofunkcyjna przyczepka sportowa przeznaczona dla dwójki dzieci której możesz używać zarówno podczas spaceru, jazdy na rowerze, biegania jak i nawet przy sportach zimowych jak narty biegowe (po zastosowaniu specjalnych akcesoriów). Chariot Sport 2 jest bardzo prosty w obsłudze co oznacza że przy użyciu specjalnych zestawów łatwo przekształcisz go pod różne rodzaje aktywności sportowej. W standardowym pakiecie znajduje się zestaw rowerowy oraz spacerowy. Chariot Sport 2 wyposażony został dodatkowo w regulowane zawieszenie oraz niezależnie regulowane oparcia siedzisk. Siedziska dodatkowo wyposażone zostały w miękką komfortową wkładkę która pokrywa całe siedziska. Biegacze na pewno docenią mocny tarczowy hamulec typu twist pozwalający kontrolować prędkość podczas biegania jak i stromych zjazdów.

Najważniejsze cechy:

Tarczowe hamulce z manetką typu twist umożliwiają płynne kontrolowanie prędkości w trakcie biegania oraz podczas spaceru.

Zdejmowane okna pozwalają dodatkowo poprawić przepływ powietrza w środku przyczepki, po zdemontowaniu okna pozostaje siatka ochronna.

Siedzisko przyczepki zostało w całości wyłożone miękką wkładką dodatkowo oparcie można rozłożyć umożliwiając drzemkę.
Kompaktowe składanie ułatwia transport jak i przechowywanie przyczepki.

Regulowana twardość zawieszenia pozwala dopasować amortyzacje pod masę dziecka znacząco poprawiając komfort podróży.

Regulacja oparcia umożliwia drzemkę zarówno podczas jazdy na rowerze jak i podczas spaceru.

Chariot Sport posiada dużą, podwieszaną torbę (do 4kg) którą podczas spaceru lug biegania można podnieść do góry w celu zwiększenia miejsca na nogi.

W zestawie dołączona jest tylna lampka poprawiająca widoczność w nocy oraz pochmurne dni.

Dodatkowe otwory wentylacyjne zapewniają lepszy przepływ powietrza i pozwalają kontrolować temperaturę

Funkcja Click n’ Store pozwala na przechowanie na wózku dodatkowych akcesoriów spacerowych, do biegania i do jazdy na rowerze.

Przykładowe konfiguracje:
Przyczepka rowerowa

Wózek spacerowy

Wózek biegowy

Przyczepka do sportów zimowych(np. narciarstwa biegowego)
Specyfikacja
| Dopuszczalna waga dziecka | 2 x 22 kg |
| Dopuszczalna ładowność | 45 kg |
| Funkcja przyczepki rowerowej | Tak (w zestawie) |
| Funkcja wózka spacerowego | Tak (w zestawie) |
| Funkcja wózka do biegania | Tak (wymagane dokupienie zestawu biegowego) |
| Regulacja pochylenia oparcia | Tak (niezależnie na każde siedzisko) |
| Regulacja rączki | Tak |
| Rodzaj hamulca | Nożny, hamulec w rączce |
| Amortyzacja | Amortyzowane tylne koła |
| Wymiary po złożeniu (bez kół) | 87 x 80 x 37.5 cm |
| Rodzaj kół | Tylne koła pompowane |
| Średnica kół tylnych | 20" |
| Waga | 15,9 kg |
| Zestaw zawiera | Przyczepka sportowa, koła do zestawu spacerowego, zestaw do montażu do roweru, lampka tylna, folia przeciwdeszczowa, zaciski do poprawy przepływu powietrza przy zamontowanej folii, |