Pojazd Fast Wind Biały
Cena regularna:
759,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd Fast Wind |
| Siniki | 2x35W |
| Akumulator | 2x6V/4,5Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Start | Przycisk |
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Bagażnik | Tył : 26 x 9x 6 cm |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 12,5Kg |
| Rozmiar Kartonu | 108 x 55 x 32 cm |
| Waga Kartonu | 21 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 9 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z diodą, | |
| Pilot, |