Pojazd GENERAL 63 Czarny
Cena regularna:
4 879,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Pojazd GENERAL 63 |
| Silnik | 800W |
| Akumulator | 12V20Ahx4 |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Uchwyt transportowy | Rączka tył |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 110 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 164x119x47 cm, |
| Waga Kartonu | 125 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 150 kg, |
| Prześwit | 26 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Hamulec ręczny |