Pojazd Koparka 2w1 JCB Żółty
Cena regularna:
899,00 zł
towar niedostępny
Płatności:
Metody płatności:
Znalazłeś tańszą ofertę? Nie możemy tak tego zostawić. Napisz do nas, prześlemy Ci kod rabatowy.
Opis produktu
| Specyfikacja | Koparka 2w1 JCB |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V10Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
|
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Siedzenie |
|
| Wyposażenie dodatkowe |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 18,7 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 100x58,5x46 cm, |
| Waga Kartonu | 23,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 12 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka |